Affiliate

 
 
 
 
ÚVOD > Affiliate
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Affiliate program Adam Sport

Affilate Adam Sport. eu

Si vlastníkom webových stránok? Máš záujem o Affiliate spoluprácu? Ponúkame ti možnosť zárobku prostredníctvom predaja a partnerstva s nami! 

 

Čo je Afilliate? 

Je to forma online reklamy, pri ktorej obchodníci ponúkajú prevádzkovateľom webov finančnú odmenu za privedenie návštevníka, ktorý na webových stránkach predajcu vykoná nejakú činnosť (v našom prípade úspešne dokončí objednávku) = za každú jednu objednávku, ktorá vznikla pomocou tvojho webu získaš peňažnú províziu!

 

Prečo s nami spolupracovať?

  • sme jeden z najväčších outdoor e-shopov na slovensku
  • poskytujeme najširšiu outdoor ponuku v regióne severného Slovenska a to svojou špecializovanou outdoorovou ponukou športového vybavenia, turistického oblečenia, turistickej obuvi, športových potrieb a výstroje
  • máme množstvo priaznivcov outdoor aktivít najmä so zameraním na horolezectvo, skialpinizmus, VHT, via ferraty, kemping, horský beh,
  • máme prepracovaný zľavový systém z množstvom výhod pre každého zákazníka 
  • sme držiteľom zlatého certifikátu OVERENÉ ZÁKAZNÍKMI na najväčšom cenovom porovnávači Heureka.sk, kde máme aj vyše 1200 recenzií na náš e-shop

 

Ako môžeš stať naším partnerom?

  • na stránke dognet.sk nájdi možnosť registrácie ako publisher
  • poskytneme ti reklamné bannery Adam Sport, aké potrebuješ, kupón na 3% zľavu, samozrejme tiež môžeš použiť aj klasický textový odkaz.
  • v prípade záujmu ti vieme poskytnúť aj XML feed s našimi produktami
  • výška provízie je 7% z ceny každej úspešnej objednávky, vo výške ceny provízie nie je zahrnutá cena dopravy.

 

Viac informácií nájdeš na stránke: https://www.dognet.sk/kampane/kampan-adamsport-eu/

 

Samozrejme sme naklonení aj iným formám spolupráce napr.: výmena spätných odkazov, bannerová reklama atď. - ak máš záujem kontaktuj nás!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia