Aktuality na blogu

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > -AKTUALITY
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

4 predvianočné benefity Adam Sportu

Utorok, 6. december 2016

Darčeky a zľavové kupóny za nákup, veľká vianočná súťaž, garancia dodania tovaru do Vianoc aj takéto výhody ti ponúka Adam Sport Ružomberok. Preto neváhaj a využi všetky tieto benefity :)

Celý článok...
 

Nová skialp požičovňa RUŽASKIALP

Nedeľa, 18. december 2016

Otvárame pre teba novú možnosť na ochutnávku skialpinizmu. Otestovať skvelú skialp výstroj môžeš už aj v stredisku Skipark Ružomberok - Malinô Brdo, kde nájdeš našu novovytvorenú skialp požičovňu :)

Celý článok...
 

Veľká vianočná súťaž

Pondelok, 5. december 2016

Každý z nás by chcel byť počas Vianoc obdarovaný. Teraz máš jedinečnú možnosť vyhrať skvelé ceny, ktorými môžeš potešiť svojho blízkeho. Tak neváhaj a zapoj sa do veľkej vianočnej súťaže s Adam Sportom :)

Celý článok...
 

45 dní istoty s Adamsportom

Streda, 30. november 2016

Plánuješ potešiť na Vianoce svojho blízkeho, no nie si si istý či mu vyberieš tú správnu veľkosť prípadne trafíš jeho vkus?? Žiaden strach !! Adam sport pre teba zaviedol benefit 45 dní istoty s Adam Sportom :)

Celý článok...
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia