4 predvianočné benefity Adam Sportu

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > -AKTUALITY > 4 predvianočné benefity Adam Sportu
 

4 predvianočné benefity Adam Sportu

Utorok, 6. december 2016

Darčeky a zľavové kupóny za nákup, veľká vianočná súťaž, garancia dodania tovaru do Vianoc aj takéto výhody ti ponúka Adam Sport Ružomberok. Preto neváhaj a využi všetky tieto benefity :)

 

 

 

 

 

 

1. Benefit - Získaj darčekový kupón k objednávke

Nakúp u nás v minimálnej hodnote 100€ a získaj tak kupón v hodnote 5€ na ďalší nákup. Pokiaľ však nakúpiš vo vyššej sume, hodnota získania darčekového kupónu sa ti automaticky navýši. Pri nákupe nad 200€ to bude 10€ a po prekročení 300€ sumy získaš 15€ kupón :)

POZOR však na jednu vec !!! Takýto kupón ti bude platiť 2 mesiace od uskutočnenia tvojej objednávky. Preto nezabudni na tento fakt a nakupuj výhodne. Viac info ako výhodne nakúpiť nájdeš v sekcii ako ušetriť.

 

2. Benefit - Do Vianoc to stihneme

 

Adam Sport ti garantuje, že do štedrého dňa ti doručí všetok tvoj objednaný tovar. Keďže tento rok štedrý deň vychádza na sobotu (24.12.), všetky objednávky prijaté 22.12. (vo štvrtok) do 12tej hodiny, budú doručené nasledujúci deň - 23.12. (piatok). Táto garancia na dodanie tovaru pred štedrým dňom platí len na území SR. Zároveň ti odporúčame využiť na doprevenie tovaru kuriérsku spoločnosť GLS, aby si mal 100% istotu, že tvoj objednaný produkt ti príde včas. Takisto sa zapájame do tejto akcie aj v cenovom porovnávači heureka.sk, kde túto garanciu nájdeš vo forme ikony stromčeka pri detaile produktu.

 

 

3. Benefit - Získaj darček k objednávkam

 

Stačí ak nakúpiš nad 75€ a darček zdarma máš garantovaný. Darčeky sme rozdelili do cenových úrovní 75 / 150 / 300 €. Ide o praktické darčeky, ktoré ti ponúkame zadarmo, len vďaka tomu, že si u nás zákazníkom :) Samozrejme darčekmi to nekončí !! Klikaj na sekciu ako ušetriť a získaj ďalšie skvelé zľavy.

 

Darčeky pri kúpe nad 75€

 

darkček k nákupu darček k nákupu 75 Eur Darček k nákupu - casopis horolezec Darček k nákupu - káva ethiopia Darček k nákupu - miska yate

 

 

Darčeky pri kúpe nad 150€

 

Darček k objednávke - zvonček na medvede Darček k objednávke - zajo black circles Darček k objednávke - zajo exuberance logo Darček k objednávke - zajo paprika catchword Darček k objednávke  - Zajo SK Flag

 

Darčeky pri kúpe nad 300€

 

Darcek k nákupu - palice MFH Darček k objednávke - Ešus VAR Darček k objednávke - Nalgene OTF Darček k objednávke - Direct Alpine Multi Darček k objednávke - Magic Spiker

 

4. Benefit - Zapoj sa do našej veľkej vianočnej súťaže o hodnotné ceny

 

Od 1.12.2016 sme pre teba odštartovali veľkú vianočnú súťaž a ceny v hodnote takmer 1000€. Stačí splniť zopár jednoduchých podmienok a môžeš vyhrať.

 

 

 

Tu sú podmienky súťaže:

1. Nakúp v našom e-shope minimálne za 20 Eur

2. Registruj sa a prihlás sa na odber noviniek z našej stránky

3. Zdieľaj banner s vianočnou súťažou na Facebooku

4. Ak sa na teba štastie usmeje, vyhráš od nás skvelé ceny :)

Cien je dosť - všetky ich nájdeš v sekcii Veľká vianočná súťaž :)

 

 

 

 

 

...

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia