ÚVOD > ŠPECIÁLNA PONUKA > Tip na darček > Darčekové poukážky > Darčeková poukážka v hodnote 75 eur
 

Darčeková poukážka v hodnote 75 eur

Popis produktu

Chcete niekoho potešiť, či obdarovať a neviete si poradiť s výberom tovaru, radšej by ste nechali výber produktov z ponuky e-shopu www.adamsport.eu ,alebo priamo výberom v predajni Adam Sport Ružomberok na obdarovaného a jeho skúsenosti. Vyhnete sa tak prípadnému sklamaniu z nevhodného darčeku, veľkosti...

Pripravili sme pre výnimočné udalosti vašich blízkych a priateľov darčekové poukážky. Darčekové poukážky sú v hodnote 20, 50, 75, 100 a 150 €.

Objednať si ich možete priamo cez e-shop alebo telefonicky na čísle:

+421 915 824 928

+421 917 225 882

prípadne mailom: adamsport@adamsport.eu

Platbu za darčekovú poukážku môžete uhradíte vopred, na číslo účtu: vo  0334781572/0900 SLSP, alebo Vám bude zaslaná Slovenskou poštou na dobierku.

Doručenie je zdarma, bez poštovného a balného. Može si ich obdarovaný uplatniť pri nákupe tovaru v našej predajni Adam Sport ul.Karola Salvu 9 v Ružomberku, alebo na e-shope www.adamsport.eu. Každá darčeková poukážka má originálny kód a je použiteľná len raz.

Poukážka je platná 1 rok od uskutočnenia objednávky.

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Adam Sport
75,00 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Darčeková poukážka v hodnote 75 eur Darčeková poukážka v hodnote 75 eur 75,00 €
 
 
Darčekové poukážky

Chceš niekoho potešiť, či obdarovať, no nevieš si poradiť s výberom tovaru? Radšej by si nechal výber produktov z ponuky Adam Sport-u alebo v predajni Adam Sport Ružomberok na obdarovaného a podľa jeho praktického využitia? Vyhneš sa tak prípadnému sklamaniu z nevhodného darčeku, veľkosti...
 

Práve preto sme pripravili pre výnimočné udalosti tvojich blízkych a priateľov darčekové poukážky. Darčekové poukážky sú v hodnote 20, 50, 75, 100 a 150 €.
Platbu za darčekovú poukážku môžeš uhradíť vopred, na číslo účtu (SLSP) v tvare IBAN: SK68 0900 0000 0003 3478 1572, alebo bude zaslaná Slovenskou poštou na dobierku.

 

Doručenie je zdarma, bez poštovného a balného. Poukážku si môže obdarovaný uplatniť pri nákupe tovaru v našej predajni Adam Sport ul. Karola Salvu 9 v Ružomberku, alebo na e-shope www.adamsport.eu - v prípade nákupu darčekovej poukážky cez e-shop, ponúkame ti namiesto vytlačeného poukazu zľavový kupón v hodnote objednanej poukážky. Samotný kupón ti bude odoslaný až po prijatí tvojej platby na naše horeuvedené číslo účtu.

Každá darčeková poukážka má originálny kód a je použiteľná len raz. Poukážka je platná 1 rok od uskutočnenia objednávky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia