Darujeme ti stan

 
 
 
 
ÚVOD > Darujeme ti stan
 
Darujeme ti rodinný stan!

Sme veľmi radi, že darovanie prvého stanu vzbudilo taký veľký pozitívny ohlas. Preto sme sa rozhodli prehrabať sa v našom sklade, a nájsť ďalšie stany na podarovanie. Prvým z nich je NOVÝ rodinný stan Loap Shiel pre 4-6 osob. 

Hľadáš stan pre svoju organizáciu, občianske združenie, detský domov, skatuský oddiel alebo pre inú činnosť?

Zapoj sa aj ty medzi uchádzačov jednoduchým zanechaním e-mailovej adresy v našom Facebookovom príspevku a do komentára uveď prečo práve tebe by sme mali stan darovať, resp. na čo by si ho využil :)

>> Link na Facebook status<<

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia