AdamSPORT.eu

 
 
 
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Dni dopravy zdarma

 

Priprav sa na Vianoce v kľude, bez stresu a v pohodlí domova. Navyše bez poštovného! Aj tento rok zaplatíme dopravu za teba počas akcie Dni dopravy zdarma 2017, ktorá sa bude konať v čase od 12.11. 2017 - 15.11. 2017. Začiatok akcie je 12. na pravé poludnie a koniec akcie je 15. 23:59. Akciu každoročne usporiada najväčší cenový porovnávač Heureka.sk

To znamená, že za každú objednávku nad 15€ v čase trvania akcie poštovné zaplatíme za teba! Doprava zdarma však platí iba na území Slovenskej republiky. Neriskuj nákupom v podozrivých obchodoch.
Na akcii sa zúčastnia len obchody s certifikátom Overené zákazníkmi - a to sme aj my.

Oficiálny web akcie: www.dendopravyzdarma.sk

 
 
Nemáte oprávnenie prezerať tento zdroj.
Musíte sa prihlásiť.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia