NEZMEŠKAJTE DOPRAVU ZDARMA
18.11.2019
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 
Dni dopravy zdarma

 

Priprav sa na Vianoce v kľude, bez stresu a z pohodlia domova. Navyše bez poštovného! Zimná edícia dní dopravy zdarma je tu! Aj tento rok zaplatíme dopravu za teba až počas šiestich dní akcie Dni dopravy zdarma 2019, ktorá sa bude konať v čase od 15.11. 2019 - 17.11. 2019.
Začiatok akcie je 15.11. 09:00 a koniec akcie je 17.11. 23:59

To znamená, že za každú objednávku nad 15€ v čase trvania akcie poštovné zaplatíme za teba! Doprava zdarma však platí iba na území Slovenskej republiky. Neriskuj nákupom v podozrivých obchodoch.

 
 
Najpredávanejšie
 
 

Head

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
127,90 € 117,90 € Ušetríš 8 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
127,90 € 117,90 € Ušetríš 8 %
 
 
Navštívili ste
 
 
Head

HEAD- svetová značka s hlavným sídlom v Holandsku, ktorej história siaha do USA, kde bola založená v päťdesiatych rokoch minulého storočia. Head vyrába špičkové športové produkty a nebojí sa nových technológií a výziev, drží krok s dobou a vďaka tomu sa radí na popredné miesta v svetovom rebríčku predajnosti a obľúbenosti. Výrobky spoločnosti Head však vynikajú predovšetkým pri skialpovom a tenisovom vybavení. Mammut- medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu outdoorových a športových produktov. V horolezectve navyše Mammut patrí medzi celosvetových lídrov. Značka Mammut bola založená v Švajčiarskom Dintikone v šesťdesiatych rokoch devätnásteho storočia, odkedy sa čoraz viac rozmáhala a vďaka svojej úspešnosti sa jej podarilo založiť si dcérske spoločnosti, a to Ajungilak AS a Mammut Sports Group, Inc.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia