ŠPORT > Horolezectvo > Istenie > Istítko Climbing Technology ClickUp Kit s HMS
 
NEZMEŠKAJ EXTRA ZĽAVU -20% NA OBLEČENIE A OBUV SKLADOM
30.11.2019
 
 

Istítko Climbing Technology ClickUp Kit s HMS

Popis produktu

Istítko Climbing Technology ClickUp Kit s HMS karabínou Concept SGL s oceľovým pierkom zabraňujúcim pretáčanie karabíny v úväze pri istení a zlaňovaní. ClickUp je revolučné poloautomatické istítko vyvinuté pre športové lezenie; veľmi ľahko sa používa; je inovatívne, ľahké a bezpečné v kombinácii s efektívnym zastavením pádu. Bolo ocenené cenou Industry Award na veľtrhu Outdoor ve Friedrichshafenu 2009. Tento malý technický skvost vyrobený v Taliansku bol ďalej ohodnotený kvalifikovanými európskymi periodikami ako jedna z najdôležitejších noviniek veľtrhu OutDoor 2009. ClickUp funguje bez nutnosti ovládania akejkoľvek páky a pohyblivých častí. Lano sa v istítku ihneď v momente pádu lezca automaticky zablokuje jednoducho HMS karabínou. Vďaka tomu môže istítkom ClickUp bezpečne istiť i osoba bez skúseností s vedomím, že v prípade nepredvídateľných okolností alebo chvíľkovej nepozornosti ClickUp automaticky zachytí prípadný pád lezca. Dôležité je len ľahko držať voľný koniec lana pod istítkom. Toto je rozhodujúca výhoda oproti istítku typu „kýblik“.

Hmotnosť: 115 g

Parametre

Hmotnosť: 115 g

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Vaša cena: 60,34 € Bežná cena: 65,95 € Ušetríš 9 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Kúpou tohto produktu získaš špeciálnu zľavu:
 • Camp HMS Bet LOCK
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 10,20 €
  ušetríte: 0,51 €
  9,69 €
 • Camp HMS Compact Bet Lock
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 12,40 €
  ušetríte: 0,62 €
  11,78 €
 • Camp HMS Nitro Lock
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 13,50 €
  ušetríte: 0,68 €
  12,82 €
 • Camp Nitro Bet Lock
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 13,00 €
  ušetríte: 0,65 €
  12,35 €
Pridať označené ponuky, spolu s Istítko Climbing Technology ClickUp Kit s HMS
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Istítko Climbing Technology ClickUp Kit s HMS Istítko Climbing Technology ClickUp Kit s HMS karabínou Concept SGL s oceľovým pierkom zabraňujúcim pretáčanie karabíny v úväze pri istení a zlaňovaní. Istítko Climbing Technology ClickUp Kit s HMS 65,95 € 60,34 € Ušetríš 9 %
 
 
Istenie

Bezpečnosť pošas horolezectva je prvoradá a rozhodne by si na ňu nemal zabúdať. Kvalitné istenie by si teda nemal podceňovať.

Brzdy s automaticky blokujúcimi funkciami sú najmä pre ističov a športových lezcov veľmi obľúbené.

Osmy a kýbliky automatickými blokovacími funkciami nedisponujú, preto sa viac hodia do hôr alebo na klasické odistené cesty, kde je dôraz na preklz lana vyšší.

Zaisti sa proti pádu s naším istením. Istítka v našej ponuke disponujú vysokou kvalitou a relatívne nízkou cenou, ktorá ťa pozitívne prekvapí.

Odporúčame ti istiacu brzdu PETZL GriGri +, s asistovaným brzdením pre použitie na stenách i vonku na skalách. Je vhodný na intenzívne používanie vo všetkých kategóriách lezcov.

Nezabúdaj ani na ďalšiu ochranu pri praktizovaní horolezectva. Všetky prilby, karabíny a iné nájdeš v TEJTO kategórií.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia