Jarné upratovanie v Adam Sporte

 
 
 
 
ÚVOD > Jarné upratovanie v Adam Sporte
 
Jarné upratovanie v Adam Sporte

Vonku už naplno prepukla jar a k nej určite patrí jarné upratovanie. Tento rok sme sa rozhodli, že upraceme aj všetko oblečenie, ktoré máme skladom na predajni. To znamená, že na celý sortiment oblečenia, ktoré je SKLADOM dávame EXTRA ZĽAVU -20% aj zo zľavnených cien! Máš tak možnosť vystrojiť sa na novú turistickú, bežeckú a lezeckú sezónu novým oblečením a ešte k tomu aj poriadne ušetriť.

 

Dátum a čas akcie

Pre zákazníkov e-shopu akcia platí len 26. - 28.4. 2019 v čase od 00:00 - 23:59

Pre zákazníkov na predajni Adam Sport v Ružomberku akcia platí od piatku 26.4. 2019 v čase od 09:00 - 17:30 do pondelka 29.4. 2019 v čase 09:00 - 17:30

 

 

Čo musím splniť, aby som dostal EXTRA -20% zľavu?

 

Extra zľavu 20% ti uplatníme len vtedy, keď splníš tieto podmienky:

1.) Musíš byť registrovaný a prihlásený na odber noviniek z našej stránky

2.) použi zľavový kupón so znením "nakupujem výhodne" do príslušného políčka v košíku a zľava 20% sa ti automaticky aplikuje napr.:

3.) Zľavu -20% nie je možné kombinovať so žiadnymi ďalšími druhmi zliav poskytovanými v našom e-shope napr. zľavový kupón, zákaznícka zľava, partnerské zľavy (JAMES, KST, Alpenverein), darčeky k objednávke, koleso šťastia a pod.

4.) Zľava platí len na sortiment oblečenia okrem ich výhodných setov ! V prípade objednania iného tovaru spoločne s výhodným setom ti poskytneme extra zľavu 20% len na sortiment okrem výhodného setu

5.) Zľava platíl len na tovar skladom! Na oblečenie s inou dodacou dobou (do 3 dní / do 5 dní / do 7 dní / na objednávku) extra zľavu neposkytujeme!

 

Ako prebieha uplatnenie zľavy?

Za každý zrealizovaný nákup cez e-shop so splnenými horeuvedenými podmienkami v čase od 26.4. 2019 00:00 do 28.4. 2019 23:59 dávame zľavu -20% aj na už zľavnený tovar; jednoducho -20%. Napr. pri objednávke v hodnote 100 € ti sa ti odpočíta prostredníctvom zľavového kupónu ešte dalších 20%:  100 - 20% = 80€.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať!
 


Čím skôr objednáš, tým lepšie!

Ponuka skladových zásob tovaru na túto akciu je limitovaná. Objednávky budeme vybavovať a vyskladňovať chronologicky - t.j. podľa času, kedy si objednávku zrealizoval. Najlepši je osobne prísť na predajňu a zakúpiť si tovar tam, pretože čo je doma, to sa počíta! Zľava počas akcie "Jarné upratovanie v Adam Sporte" platí len pre koncových zákazníkov na limitované množstvo kusov, ktoré máme skladom na predajni AdamSport Ružomberok. Po ich vypredaní ďalšie budú dostupné už za štandardnú cenu v neskoršom období.

 

 

Prečo sa prihlásiť k odberu našich noviniek?

  • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní prednostne o našich špeciálnych akciách, zľavách, súťažiach.
  • Nepremeškáš už žiadnu informáciu o aktuálnych trendoch a novinkách vo svete outdooru.
  • Zaradíme ťa do skupiny verných zákazníkov a VIP zákazníkov s cenovým zvýhodnením voči ostatným zákazníkom.
  • Získaš doživotnú 5% zľavu voči ostatným zákazníkom aj na zľavnený sortiment (štandardná zľava je minimálne 8% + získavaš dalších 5% zľavu verného zákazníka! )

***Predajca si vyhradzuje právo na zmenu ceny uvedenej v elektronickom objednávkovom systéme www.adamsport.eu, na základe ktorej zákazník predmet kúpy vybral. 

V takomto pripade bude Predajca zákazníka bezodkladne informovať. Zákazník má vtedy právo odstúpiť od kúpnej zmluvy. 

 

Poradíme ti ako ušetriť aj po ukončení akcie Black Friday viac info tu : Ako ušetriť s AdamSport-om 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia