ÚVOD > ŠPORT > Horolezectvo > Karabíny > Karabína Ocún Condor HMS Twist lock
 

Karabína Ocún Condor HMS Twist lock

Popis produktu

Karabína Condor HMS Twist veľká istiaca HMS karabína Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti pri istení. Je vybavená vnútornou západkou, ktorá bráni pretáčaniu karabíny v istiacom oku. Pomáha tak lepšie sa sústrediť na bezpečnosť pri istení. Ergonomické telo novej generácie je vykované pre pohodlný a istý úchop. "Rope friendly" tvarovanie profilu vrchnej časti karabíny je vyladené pre spoľahlivú prácu s lanom tak, aby nedochádzalo k jeho nadmernému opotrebeniu. Variant Condor HMS Twist je vybavená bezpečnostným twist-lock zámkom typu keylock.

Vlastnosti:

- Vnútorná západka proti pretáčaniu karabíny v istiacim oku
- Twist-lock zámok s KeyLock
- "Rope friendly" profil proti opotrebovaniu lana
- ergonomický tvar

 

Pevnosť v pozdĺžnej ose: 25kN
Pevnosť naprieč: 7kN
Pevnosť s otvoreným zámkom: 6kN
Svetlosť: 22mm
Hmotnosť: 90g

Parametre

Vlastnosti:

- Vnútorná západka proti pretáčaniu karabíny v istiacim oku
- Twist-lock zámok s KeyLock
- "Rope friendly" profil proti opotrebovaniu lana
- ergonomický tvar

Pevnosť v pozdĺžnej ose: 25kN
Pevnosť naprieč: 7kN
Pevnosť s otvoreným zámkom: 6kN
Svetlosť: 22mm
Hmotnosť: 90g

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Ocún
Vaša cena: 15,00 € Bežná cena: 17,50 € Ušetríš 14 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Karabína Ocún Condor HMS Twist lock Karabína Condor HMS Twist veľká istiaca HMS karabína Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti pri istení. Karabína Ocún Condor HMS Twist lock 17,50 € 15,00 € Ušetríš 14 %
 
 
Karabíny

Karabína - súčasť starter packu správneho horolezca. Karabína je lezecká pomôcka, ktorá je súčasťou istiaceho reťazca. Je uzatvárateľná zámkom s pružinou alebo skrutkovou poistkou, ktorá slúži ako prvok na zaisťovací bod či sedák s lanom.

Pri istení či už na skale, v pracovnej oblasti alebo na Via Ferrate potrebuješ, aby si sa mohol na karabíny vždy spoľahnúť. Aj práve z tohto dôvodu ti ponúkame karabíny od špecialistov vo svojom odbore. Medzi tých patria: Petzl, Singing Rock, Skylotec, Ocún, Mammut, Black Diamond a iné. 

Všetky karabíne sú prehľadne rozdelené podľa toho, akým zámkom disponujú. U nás nájdeš šróbovacie, automatické, mailony či bez zámku.

Z našej ponuky ti odporúčame karabínu Singing Rock Hector, ktorá je vďaka vysokej pevnosti a veľkej svetlosti najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia