ÚVOD > ŠPORT > Skialpinizmus > Lavínové vyhľadávače > Lavínový vyhľadávač Ortovox 3+
 

Lavínový vyhľadávač Ortovox 3+

Popis produktu

Ortovox 3 + je lavínový vyhľadávač s množstvom funkcií pre riešenie aj tých najkomplikovanejších situáciách.


Je to Váš vyhľadávač ? Vyberte si správne.

Vďaka svojej odolnosti, funkciám uľahčujúcim Vaše nájdenie, možnosti kontroly skupiny a spoľahlivému Markingu je ideálnou voľbou pre skupiny, náročné túry a profesionálnych užívateľov ako sú horšie vodcovia, inštruktori či horská služba. Lavínový vyhľadávač 3 + používa tirolská horská služba a množstvo horských vodcov. Ak hľadáte vyhľadávač s najvyššou bezpečnosťou na trhu, ktorý Vám napovedá a urýchľuje hľadanie, potom je 3 + Vaša ideálna voľba.

Ako 3 + funguje?

S 3 + Vás nájdu rýchlejšie

Lavínový vyhľadávač 3 + má najvyššie bezpečnostné funkcie, ktoré sú potrebné pre Vašu rýchlu a jednoduchú záchranu. SMART ANTENNA TECHNOLOGY zabezpečuje vysielanie najvhodnejšie anténou a eliminuje vertikálnu polohu. BACK UP mód na báze pohybového senzoru prepne prístroj automaticky na vysielanie pri zasypaní druhú lavínou. SMART TRANSMISSION uľahčuje a zrýchľuje Vaše nájdenie pri viacnásobnom zasypaní. Lavínový vyhľadávač 3 + neustále kontroluje svoju funkčnosť funkcií SELF TEST.

Spoľahlivo nájdite svojho kamaráta

Vyhľadávač ORTOVOX 3 + vďaka TROM anténam určí presnú polohu zasypaného a výrazne skráti čas jeho nájdenie. Extrémne sofistikovaná ANALÝZA SIGNÁLU zabezpečuje spoľahlivú prácu so signálmi v lavínovom poli a nepřeskakující smerovanie šípky. Patentované INTUITÍVNE VYHĽADÁVANIE a kruhový displej s 360 ° zobrazením smerové šípky Vám veľmi zjednodušujú vyhľadávanie a napovedajú správny postup počas hľadania.

Čo keď je viac zasypaných ?

Vyhľadávač 3 + vďaka funkcii SCANNING neustále mapuje lavínové polia. Prístroj tak má prehľad o počte a polohe zasypaných. SIGNALIZÁCIA VIAC ZASYPANÝCH Vám oznámi počet zasypaných v dosahu vyhľadávača. Situáciu s viacerými zasypaným jednoducho vyriešite s 3 + vďaka spoľahlivému Markingu. Na MARKING nájdeného zasypaného stačí jedno stlačenie tlačidla. Lavínový vyhľadávač 3 + je schopný markovať ľubovoľný počet zasypaných a zobrazuje tri najbližšie zasypané.

Čo Vám 3 + ponúka ?

Pred túrou si s priateľmi môžete skontrolovať fungovanie Vašich vyhľadávačov pomocou skupinového testu. Lavínový vyhľadávač 3 + Vám zaručuje maximálnu bezpečnosť a Vaša rýchle a ľahké nájdenie pri zasypaní. Počas vyhľadávania Vám napovedá, uľahčuje a urýchľuje nájdenie Vášho kamaráta.  Vyhľadávač 3 + je navyše veľmi odolný voči nízkym teplotám a mechanickému poškodeniu. ORTOVOX 3 + je prístroj s množstvom funkcií, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť.

Výhody 3 +

   
-jednoduchosť ovládania
   
-vyhľadávanie viacerých zasypaných
   
-kontrola skupiny
   
-vysoká bezpečnosť užívateľa
   
-najmodernejšie technológie
   
-spoľahlivosť
   
-aktualizácie nového software
   
-odolnosť voči nízkym teplotám

Funkčné detaily:

   
-3 antény
    -
marking
   
-Smart Antenna technológia
   
-Back Up mód
   
-výborná analýza signálu
   
-smart Transmission
   
-self Test
   
-Personal Check
   
-asistencia vyhľadávania
    -
intuitívny displej
    -
zobrazenie počtu zasypaných
   
-scanning
   
-upgrade

 

Druh: digitálny
Rozmery: 122 x 73 x 27 mm
Počet antén: 3
Napájanie: 1x AAA alkalická 1,5 V LR06 batérie
Výdrž: 250 h
Dosah: 50 m
Šírka záberu: 50 m
Hmotnosť: (vrátane batérií) 210 g
Puzdro súčasť balenia

 

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


5 (2 hlasy)
Výrobca:Ortovox
Vaša cena: 289,00 € Bežná cena: 295,90 € Ušetríš 2 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882
avatar

Perfekný vyhľadávač, zatiaľ max. spokojnosť našťastie iba pri kurzoch. Napájanie je AA batériou nie AAA ko je v popise

...
avatar

pomer cena - výkon, expresné dodania ako väčšinou od adamsport.

...

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Lavínový vyhľadávač Ortovox 3+ Ortovox 3 + je lavínový vyhľadávač s množstvom funkcií pre riešenie aj tých najkomplikovanejších situáciách. Lavínový vyhľadávač Ortovox 3+
5 2
295,90 € 289,00 € Ušetríš 2 %
Top
 
 
Lavínové vyhľadávače

Chystáš sa na skialpový výlet do vysokých hôr, alebo zlyžovať nejaký žlab, prípadne freeride mimo upravenú zjazdovku? Určite by mal byť v tvojej výbave lavínový vyhľadávač, ktorý v mnohých prípadoch rozhoduje o živote a smrti zasypaného. Nové technológie každým rokom zdokonaľujú výkony vyhľadávačov. Spolu s lavínovou lopatou a sondou tvorí  lavínový vyhľadávač nerozlučné trio pri hľadaní a zachraňovaní ľudí. Vyhľadávač má dva módy – vysielanie a príjem. Počas výšlapu máme vyhľadávač zapnutý na vysielanie. V prípade nehody sa prepneme na príjem a hľadáme signál ktorý vysiela zasypaný človek. Vysielacia frekvencia je normalizovaná na 457 kHz, max. ± 80 Hz.

 

Ku každému lavinovému vyhľadávaču PIEPS, alebo lavinovému batohu Pieps s Jet Force technológiou dostanete ZADARMO jednodňový lavínový kurz. Na kurz sa môžete zaregistrovať TU.

 

Výhodný set: Pieps DSP Sport

Výborný pomer cena/výkon: Pieps Micro

Praktické doplnky: sklonomer

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia