ÚVOD > ŠPORT > Horolezectvo > Lezečky > Lezečky Ocún Rental QC
 

Lezečky Ocún Rental QC

Popis produktu

Lezečka Ocún Rental QC je pohodlná topánka zameraná na vysokú životnosť s doplnkami pre prevádzku v požičovni u umelej steny. Podošva ohnutá cez špičku, ktorú chráni 6 mm hrubé pogumovanie. Pre prevádzku v požičovni je vybavená dobre viditeľným označením veľkosti a patentným systémom uľahčujúcim skladovanie. 

Vlastnosti:

 • Vrchný materiál: Umelá koža z mikrovlákna
 • Medzistielka: Troniflex 2 mm
 • Podošva: Grippin DURA, 4 mm
 • kopyto: Entratic
 • hmotnosť: 480g
 • Veľkosť: 3-13 (UK)

 

Ak tvoje lezečky potrebujú renováciu alebo pozáručný servis, ale stále sa ich nehodláš vyhodiť odporúčame ti opravovňu lezečiek Rest Day! Opravami lezečiek sa zaoberajú už niekolko rokov. Servis poskytujú na lezečky všetkých svetových značiek. Viac info nájdeš na http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek

Parametre

Vlastnosti:

 • Vrchný materiál: Umelá koža z mikrovlákna
 • Medzistielka: Troniflex 2 mm
 • Podošva: Grippin DURA, 4 mm
 • kopyto: Entratic
 • hmotnosť: 480g
 • Veľkosť: 3-13 (UK)

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


5 (1 )
Výrobca:Ocún
46,20 € Bežná cena: 66,00 € Ušetríš 30 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

Lezečky Ocún Rental QC 08.05.2017 21:04
Klady: Zápory:
 
 
Navštívili ste
Lezečky Ocún Rental QC Lezečka Ocún Rental QC je pohodlná topánka zameraná na vysokú životnosť s doplnkami pre prevádzku v požičovni u umelej steny. Lezečky Ocún Rental QC
5 1
66,00 € 46,20 € Ušetríš 30 %
Výpredaj
 
 
Lezečky

Lezečky, s ktorými bude radosť liezť po skalách.

U nás nájdete lezečky rôznych značiek a druhov kopýt - to značí, že naša ponuka je zacielená na všetkých, ktorí majú o tento druh lezeckej obuvi záujem.

Dôležitým faktorom je vybrať si vhodnú veľkosť. Doporučujeme lezečku pred kúpou vyskúšať! Prípadne, ak si nevieš vybrať správnu veľkosť, kľudne nás kontaktuj - rýchlo ti poradíme.

Ak tvoje lezečky potrebujú renováciu alebo pozáručný servis, ale stále sa ich nehodláš vyhodiť, odporúčame ti opravovňu lezečiek Rest DayOpravami lezečiek sa zaoberajú už niekolko rokov. Servis poskytujú na lezečky všetkých svetových značiek. Viac info nájdeš na http://www.restday.sk/sk/opravy-lezeciek.

Nezabúdaj, že u nás zakúpiš aj všetky horolezecké doplnky, ktoré hľadáš - karabíny, prilby, úväzy a mnoho iného.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia