Mačky Black Diamond Neve Pro

Popis produktu

Mačky Black Diamond Neve Pro sú ľahké hliníkové mačky ideálne na ľadovcové túry s príležitostným zdolávaním krátkych kolmých výšvihov. Ich agresívny dizajn a flexibilná konštrukcia umožňuje rýchlejší a bezpečnejší pohyb po zamrznutom alebo zasneženom teréne. Dodávajú sa vrátane proti-snehových príložiek proti nabaľovaniu snehu. Typ viazania PRO je vhodný na obuv so žliabkom na špičke aj päte, alebo na telemarkovú obuv.

Vlastnosti:
- využitie: vysokohorská turistika, skialp a horolezectvo
- počet hrotov: 10
- ľahké mačky s oceľovou klenbou
- príložky proti nabaľovaniu snehu v balení
- inovované predné a zadné hroty
- materiál: hliníková zliatina
- hmotnosť: 576 g / pár
- veľkosť: 36-46

Parametre

Vlastnosti:
- využitie: vysokohorská turistika, skialp a horolezectvo
- počet hrotov: 10
- ľahké mačky s oceľovou klenbou
- príložky proti nabaľovaniu snehu v balení
- inovované predné a zadné hroty
- materiál: hliníková zliatina
- hmotnosť: 576 g / pár
- veľkosť: 36-46

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Black Diamond
Vaša cena: 121,50 € Bežná cena: 135,00 € Ušetríš 10 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Mačky Black Diamond Neve Pro Mačky Black Diamond Neve Pro sú ľahké hliníkové mačky ideálne na ľadovcové túry s príležitostným zdolávaním krátkych kolmých výšvihov. Mačky Black Diamond Neve Pro 135,00 € 121,50 € Ušetríš 10 %
Novinka
 
 
Mačky na skialp lyžiarky

Počas skialpinizmu sa pri výšľape môže skialpinista dostať do príliš neprístupného resp. zľadovatelého terénu, na to, aby si skialp pásy na jeho lyžiach udržali stále ten správny grip. A toto je ten moment, kedy prichádzajú na scénu skialp mačky. Poznáme viacero druhov mačiek, ktoré sa upevňujú buď na konštrukciu samotného skialp viazania, alebo tie, ktoré upevňujeme priamo na lyžiarku.

Mačky, ktoré sú určené pre skialp lyžiarky, majú zváčša 12 hrotov, nižšiu hmotnosť a upínanie je väčšinou prispôsobené priamo na lyžiarku. Môžeš s nimi ísť do rôznych terénov, okrem kamenistého terénu/povrchu. Aby pri chôdzi nezavadzali, sú na mačkách predné hroty skrátené. 

U nás nájdeš mačky overených značiek ako 

Svoju výstroj na skialpinizmus si môžes obohatiť tiež praktickými brzdami, ktoré sú spolu s mačkami výborným bezpečnostným doplnkom. V neprístupnom alebo strmom teréne je potrebné vziať lyže "na plecia" - práve toto nám uľahčí nosič našej skialpovej výbavy skialpinistický batoh, na ktorý sa lyže dajú spoľahlivo upnúť. V miestach, kde hrozí lavínové nebezpečenstvo je potrebné mať lavínovú výbavu skladajúcu sa z vyhľadávača, sondy a lavínovej lopaty. Práve vďaka nim možeš v prípade pádu lavíny zachrániť ľudský život

Ak si chceš skialp vyskúšať, navštív našu skialp požičovňu, kde si jednoducho výstroj môžeš zarezervovať a vypožičať si ju osobne na predajni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia