Májové šialenstvo! | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
Májové šialenstvo v Adam Sporte!

Turistická sezóna sa rozbieha na plné obrátky a je na čase rozšíriť svoju výbavu oblečenia o nové produkty! Určite ti padne vhod naša nekompromisná limitovaná akcia pre každý druh oblečenia v našej ponuke - od multifunkčných šatiek až po nepremokavé bundy!

Likvidujeme skladové zásoby všetkého oblečenia, ktoré sú pre teba len do konca mája o celých 20% lacnejšie. Akcia je časovo limitovaná do 31.5. 2017!

 

 

AKO SI UPLATNÍŠ ZĽAVU?

Stačí splniť tieto podmienky:

 • prihlás sa na odber noviniek z našej stránky
 • do poznámky v nákupnom procese vlož heslo "májové šialenstvo" a zľava 20% ti bude odčitaná MANUÁLNE ODPOČÍTANÁ pri spracovaní tvojej objednávky, konečnú zľavnenú cenu v nákupnom procese teda neuvidíš
 • akcia platí len na tovar SKLADOM! Na tovary s inou dobou dodania sa zľava nevzťahuje
 • v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať

 

 

NA AKÝ TOVAR SA ZĽAVA VZŤAHUJE?

Táto špeciálna zľava 20% platí len na tovar SKLADOM z kategórií pánske oblečenie, dámske oblečenie, oblečenie - doplnky .​ Ostatný tovar z našej ponuky je dostupný za štandardnú cenu!

 

 

KTO PRV PRÍDE, TEN PRV BERIE!

Táto akcia platí aj v našej kamennej predajni v Ružomberku a preto ponuka skladových zásob tovaru na túto akciu je limitovaná. Objednávky budeme vybavovať a vyskladňovať chronologicky - t.j. podľa času, kedy si objednávku zrealizoval. Preto nečakaj na poslednú chvíľu a objednaj si svoj produkt s 20% zľavou ešte dnes! KTO PRV PRÍDE, TEN PRV BERIE -  Zľava platí len pre koncových zákazníkov na limitované množstvo kusov, ktoré máme skladom na predajni AdamSport Ružomberok. Po ich vypredaní ďalšie budú dostupné už za štandardnú cenu v neskoršom období.

 

 

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE!

 • V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať. Nezabudni však, že bez odberu noviniek a hesla "májové šialenstvo" v poznámke objednávky, automaticky strácaš nárok na zľavu!
 • Zľavu 20% nie je možné kombinovať so žiadnymi ďalšími druhmi zliav poskytovanými v našom e-shope napr. zľavový kupón, zákaznícka zľava, darčeky k objednávke, koleso šťastia a pod.
 • Po prihlásení na odber noviniek ti príde mail s kupónom na 5% zľavu - táto zľava sa nedá nedá nakombinovať počas tejto akcie! Zľavový kupón však môžeš jednoducho použiť na ďalší nákup ;)
 • Akcia je časovo limitovaná a skladová dispozícia je len v obmedzenom množstve

 

 

AKÚ VÝHODU ZÍSKAŠ PRIHLÁSENÍM K ODBERU NAŠICH NOVINIEK?

 • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní prednostne o našich špeciálnych akciách, zľavách, súťažiach.
 • Nepremeškáš už žiadnu informáciu o aktuálnych trendoch a novinkách vo svete outdooru.
 • Zaradíme ťa do skupiny verných zákazníkov a VIP zákazníkov s cenovým zvýhodnením voči ostatným zákazníkom.
 • Získaš doživotnú 5% zľavu voči ostatným zákazníkom aj na zľavnený sortiment (štandardná zľava je minimálne 8% + získavaš dalších 5% zľavu verného zákazníka! )

***Predajca si vyhradzuje právo na zmenu ceny uvedenej v elektronickom objednávkovom systéme www.adamsport.eu, na základe ktorej zákazník predmet kúpy vybral.  V takomto pripade bude Predajca zákazníka bezodkladne informovať. Zákazník má vtedy právo odstúpiť od kúpnej zmluvy. 

 
 
Nemáte oprávnenie prezerať tento zdroj.
Musíte sa prihlásiť.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia