VYBAVENIE > Všetko pre spánok > Karimatky > Nafukovacie karimatky > Zajo XT Insulated 8.0 Matt Long - červená 2
 

Zajo XT Insulated 8.0 Matt Long - červená 2

Popis produktu

S touto výnimočne pohodlnou a zateplenou karimatkou si dopraješ kvalitný spánok kdekoľvek. O komfort sa postará 27 vzduchových, priečne rozložených komôr. Termoreguláciu zaistí výplň PRIMALOFT® Silver High-Loft a hliníková vrstva, ktorá odráža teplo. Vďaka väčšej vzduchovej komore na vrchu karimatky sa budeš cítiť odpočinuto aj bez vankúša. A keď nadíde čas ísť ďalej, XT Insulated 8.0 Matt si jednoducho zložíš do pribaleného vaku.

Technické detaily: Extrémne ľahká zateplená karimatka zbaliteľná do malých rozmerov., Karimatka je zateplená materiálom PRIMALOFT® Silver High-Loft 80g., Vnútorná hliníková vrstva odráža teplo., Vysoký komfort spánku vám zabezpečí 27 vzduchových komôr., Horná komora je zväčšená pre lepšiu oporu hlavy., Priečne usporiadanie vzduchových komôr znižuje množstvo použitého materiálu. vďaka čomu sme dosiahli ideálny pomer medzi hmotnosťou a mierou izolácie., Na dosiahnutie ešte nižšej hmotnosti sme použili ľahký 30D Nylon materiál., Karimatku dodávame vrátane transportného obalu. kompresných popruhov a opravnej sady., Ventil karimatky má dve bezpečnostné poistky zabraňujúce nechcenému úniku vzduchu.,Tepelný odpor karimatiek vyjadruje súčiniteľ tepelnej vodivosti lambda v SI. alebo US jednotkách a vyjadruje odolnosť materiálu voči strate tepla. Rovnaký systém tepelného odporu (EN 12667: 2001) sa využíva pri meraní zatepľovania budov. no bohužiaľ. v outdoorovom priemysle neexistuje žiadny štandard merania tejto hodnoty. Naša uvádzaná hodnota tepelného odporu reflektuje dlhodobé testovanie a subjektívne hodnotenie. Uplatňujeme jednoduché pravidlo. pri ktorom karimatka s tepelným odporom 5.0 je päťkrát teplejšia. ako karimatka s tepelným odporom 1.0.

Parametre

Špecifikácia:

collection: Leto 2016
material: PRIMALOFT® Silver High-Loft, 3 YEAR WARRANTY
R-value: 4.65
weight: 860 g
structure: Nylon 30D
dimensions: 193 x 63 x 8 cm
packed: 24 x 12 cm
sb_filling: Aluminium film + PRIMALOFT® Silver High-Loft 80g
Care: Pri nafukovaní karimatky nepoužívajte žiadne hustilky, vzduchové čerpadlá ap. Nenechávajte nafúknutú karimatku (s uzavretým ventilom) v horúcich dňoch v stane, aute či na priamom slnku. Chráňte ju pred otvoreným ohňom, iskrami, žeravými uhlíkmi, horúcim varičom, lampou alebo iným zdrojom tepla. Taktiež chráňte povrch karimatky pred silne chlórovanou vodou napríklad z bazéna ap. Vyberajte si vhodné miesto, kam karimatku položíte a kde ju budete používať, aby nedošlo k jej prepichnutiu či poškodeniu. Dávajte pozor hlavne na ostré kamene, štrk, vetvičky, ihličky, šišky, suchú trávu a iné ostré predmety. Ak karimatku prepichnete, použite k oprave priložené lepidlo a záplaty podľa manuálu. Karimatku uskladňujte rozvinutú (najlepšie na plocho) s otvoreným ventilom. Penová výplň si tak najlepšie zachová rozťažnosť, nazbieraná vlhkosť môže odchádzať von a nebude dochádzať k narušovaniu nepriepustnej vrstvy vlhkosťou, plesňami či inými mikroorganizmami. Karimatku neuskladňujte na mokrom ani vlhkom mieste (relatívna vlhkosť do 60 %) pri teplote od 0°C do +40°C. Vždy sa uistite, že je karimatka pred uskladnením suchá. Na čistenie používajte jemné prostriedky na mydlovej báze, vlažnú vodu a jemnú hubku alebo handričku. Ventil musí byť uzavretý, aby sa dovnútra nedostala voda. Karimatku sušte na vzduchu, rozvinutú a s otvoreným ventilom. V žiadnom prípade nie na priamom slnku alebo pri zdroji tepla.
available_from: 2/2018

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Zajo
Vaša cena: 99,90 €
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Do 3 dní
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Kúpou tohto produktu získaš špeciálnu zľavu:
 • McNett SEAM GRIP 28 ml tuba
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 8,50 €
  ušetríte: 0,43 €
  8,07 €
 • Pumpovací vak Sea to Summit Air Stream Dry Sack
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 25,20 €
  ušetríte: 1,26 €
  23,94 €
 • Sada Thermarest Universal Repair Kit
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 10,70 €
  ušetríte: 0,54 €
  10,16 €
 • Sada Thermarest Valve Repair Kit
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 10,70 €
  ušetríte: 0,54 €
  10,16 €
 • Sedátko Thermarest Z-Seat - modrá/strieborná
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Skladom
  Cena: 14,90 €
  ušetríte: 0,75 €
  14,15 €
 • Zajo Hand Pump - žltá 2
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 3 dní
  Cena: 11,90 €
  ušetríte: 0,60 €
  11,30 €
 • Zajo Pump Drybag 25L - červená 2
  zľava 5%
  Dodacia lehota
  Dodacia lehota: Do 3 dní
  Cena: 15,90 €
  ušetríte: 0,80 €
  15,10 €
Pridať označené ponuky, spolu s Zajo XT Insulated 8.0 Matt Long - červená 2
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Zajo XT Insulated 8.0 Matt Long - červená 2 Zajo XT Insulated 8.0 Matt Long - červená 2 99,90 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia