Nová skialp požičovňa RUŽASKIALP

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > -AKTUALITY > Nová skialp požičovňa RUŽASKIALP
 
SKIALP TEST CENTRUM & RUŽA SKIALP POŽIČOVŇA

 

 

 
 

Nová skialp požičovňa RUŽASKIALP

Nedeľa, 18. december 2016

Otvárame pre teba novú možnosť na ochutnávku skialpinizmu. Otestovať skvelú skialp výstroj môžeš už aj v stredisku Skipark Ružomberok - Malinô Brdo, kde nájdeš našu novovytvorenú skialp požičovňu :)

 

 

 

 

 

Chceš začať so skialpinizmom a nevieš ako? Chýbajú ti peniaze na zakúpenie vlastnej výstroje? Máme pre teba skvelú správu. RUŽASKIALP požičovňa ti dokáže sprostredkovať radosť z tohoto krásneho športu. Vytvorili sme pre teba novú požičovňu skialpinistickej výstroje RUŽASKIALP, čím sme tiež rozšírili ponuku služieb v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok - Malinô Brdo.

Práve v RUŽISKIALP požičovni nájdeš všetko potrebné na skialp. Od lyží, pásov, lyžiarok, palíc,... Poradenstvo ti poskytne zaškolený odborný personál. Môžeš si tak prísť na svoje a vyskúšať si rolu skialpinistu pretekára alebo náročného freeridera ;)

 

 

Výhody využitia našich služieb:

 

  • nemusíš investovať do nákladného skialp vybavenia
  • odpadá ti starostlivosť o servis, skladovanie a prepravu
  • u nás máš možnosť požičať si nové modely lyží
  • platiť môžeš aj platobnou kartou
  • k zapožičaniu je potrebný doklad totožnosti alebo finančná záloha

 

Cenník:

 

 

Kde nás nájdeš?

Hrabovská dolina 5328/12, 034 01 Ružomberok - sídlime v blízkosti lyžiarskeho strediska Malinô Brdo pri stanici kabínkovej lanovky v hrabovskej doline hneď za hotelom Hrabovo.

 

Kontakt a otváracie hodiny požičovne:

 

 

Využi služby lyžiarskej požičovňe RužaSki a požičaj si vybavenie na lyžovačku! Požičovňa ponúka zapožičanie kvalitnej lyžiarskej výstroje (lyžiarky, lyže, palice)​. Zver svoje lyže do starostlivosti odborníkov v servise RužaSki! Podmienky, cenník a možnosti servisu nájdeš na tejto adrese.

 

 

...

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia