NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
02.03.2020
 
 

POŽIČOVŇA Grivel X-Monster - lopatka

POŽIČOVŇA Grivel X-Monster - lopatka
zväčšiť obrázok
Požičovňa

Popis produktu

Uvedená cena produktu je požičovné na jeden deň

Cepín Grivel XMonster v období medzi rokmi 2004-2005 otriasol všetkými hlboko zaužívaným pravdami o lezeckom vybavení. Veľa konkurentov firmy Grivel sa ho pokúšala dohnať, dokonca aj podvodnými metódami. Celý koncept bol však v poriadku a dnes ho vystriedal trochu menej extrémny výrobok - X Monster. Rukoväť je vhodnejšie pre vertikálne lezenie (cepín Monster sa oproti tomu lepšie hodil na previsy). Tenší "zobák" pre lámavý ľad. Zobák je kratší a jeho prepojenie s poriskom umožňuje hlbšie ukotvenie, pretože nič nebráni tomu, aby sa hrot uchytil medzi dvoma piliermi alebo v úzkych škárach. Vďaka ohybnej rúčke, ktorej v nedávnych dobách toľko lezcov prišlo na chuť, je kotvenie v škárach, vrátane tých nevertikálních, jednoduchšie a bezpečnejšie. Len si spomeňte, aký to bol pokrok, keď sa pri skoku o žrdi začali miesto pevných tyčí používať tie ohybné!

Zadná časť cepínu je buď kladivo, alebo lopatkaOtvor v rúčke možno použiť na pripevnenie pútka. Malý protišmykový bodec na konci rukoväte. Moderná grafika a prijateľné ceny pre tých, ktorí majú obmedzené finančné možnosti, čo je pre dnešnú mladú generáciu typické.

 

Certifikácia CE, kategória 2PPE.

Materiál: chróm-molybdénová oceľ

Gumová rukoväť: áno

Hmotnosť: 695 g

Dĺžka: 47 cm

Typ: Lopatka

 

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Grivel
Vaša cena: 6,00 €
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
 
 
Podmienky požičania

Pre niekoho nezabudnuteľná súčasť, pre iného šikovná výpomoc počas lezenia či turistiky. Cepíny - lezecké a turistické nájdeš samozrejme aj v našej ponuke.

Predtým, ako si však takýto cepín zakúpiš, bude lepšie si ho preskúšať. Využi preto možnosť a zapožičaj si ho/ich na našom e-shope.

 

Výstroj

 

Cena do 3 dní / €

 

Cena do 7 dní / €

 

Cena nad 7 dní / €

 

Záloha

 

Cepín turistický 3,00 € 2,50 € 2,00 € 80,00 €
Cepín lezecký 5,00 € 4,50 € 4,00 € 100,00 €

 

- Zapožičaná výstroj sa nestáva vlastníctvom preberajúceho.

- Preberajúci si zapožičiava výstroj na dobu určitú.

- Preberajúci je povinný vrátiť výstroj v čase a dátume stanovenom na zmluve o zapožičaní.

- Preberajúci prehlasuje, že zapožičanú výstroj si neponechá bez dozoru a v prípade odcudzenia uhradí škodu odovzdávajúcemu.

- Preberajúci svojim podpisom prehlasuje, že prebral výstroj v stave spôsobilom na užívanie a v rovnakom stave vráti zapožičanú výstroj odovzdávajúcemu.

- Preberajúci sa musí identifikovať dvoma právoplatnými dokladmi OP+VP

- Ak si preberajúci ponechá ako zálohu OP alebo VP, robí tak dobrovoľne a nebude odovzdávajúceho obviňovať z protiprávneho konania. Preberajúci má na výber ponechať si finančnú zálohu alebo OP+VP

Ak preberajúci poruší vyššie stanovené všeobecné podmienky zapožičania výstroje, odovzdávajúci má nárok na škodu spôsobenú preberajúcim.

 

Rezervácia

Pri požičiavaní športovej výstroje požadujeme od zákazníka zloženie finančnej zábezpeky alebo platného dokladu totožnosti (pas, vodičský preukaz, občiansky preukaz), ktorý nebude počas vypožičania potrebovať. V zábezpeke je vždy zahrnutá aj cena zapožičania, ktorú platí zákazník vždy dopredu.

- Výstroj doporučujeme rezervovať v dostatočnom časovom predstihu, aby ste predišli riziku, že výstroj bude v požadovanom termíne už vypožičaná, hlavne to platí pre skupiny ľudí.

- Rezerváciu môžete vykonať telefonicky 0915 824 928 alebo 0917 225 882 alebo e-mailom adamsport@adamsport.eu alebo osobne.

- Pri rezervácii je potrebné uviesť kontaktné údaje (meno, adresa, tel. číslo, e-mail), predmet (vybavenie, kód), spôsob prevzatia, termín  požičania a vrátenia. Každá rezervácia bude potvrdená.

 

Doba požičania
Jeden deň = 24 hodín (+ 1 hodinka). Doba začína plynúť od prevzatia výstroje.

 

Vrátenie

- Predmet požičania sa vracia primerane očistený. Pokiaľ sa výstroj poškodila, aj keď závada nie je viditeľná, nahláste to pri vrátení.

- Pri osobnom vrátení je potrebná Zmluva o zapožičaní.

- Po vrátení bude vybavenie skontrolované a následne Vám bude vrátená záloha.

 

Upozornenie

- Minimálne sa účtuje požičovné za 1 deň.

- V prípade, že chcete predĺžiť dobu zapožičania vybavenia, ste povinný nám túto skutočnosť bezodkladne oznámiť.

- Pri strate alebo poškodení výstroje, je nutné zaplatiť náhradu škody v adekvátnej výške. Táto suma sa odpočíta zo zaplatenej zálohy.

- Požičovňa Adamsport nenesie zodpovednosť za škody, ktoré zákazníkovi vzniknú v súvislosti s používaním zapožičaného materiálu.

 

Dodržiavajte pravidlá bezpečnosti pri pohybe na horách a v prírode!

Preberajúci svojim podpisom na preberajúcom protokole potvrdzuje súhlas so všeobecnými podmienkami požičovne lyžiarskej výstroje !!!

 

V prípade, že ste si našu výstroj v požičovni už vyskúšali a chceli by ste si ju aj priamo kúpiť, odporúčame Vám navštíviť našu ponuku výhodných skialpinistických setov, kde nájdete najlacnejšie sety na Slovensku! 

Myslite na svoju bezpečnosť a obohaťte svoju výbavu o lavínovú výstroj, pomocou ktorej môžete kedykoľvek zachrániť ľudský život alebo byť zachránený priamo sám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia