ÚVOD > POŽIČOVŇA > Skialp požičovňa RužaSki > Požičovňa skialp setov > POŽIČOVŇA Fischer Transalp 75 Carbon 165cm + Kreuzspitze EL
 

POŽIČOVŇA Fischer Transalp 75 Carbon 165cm + Kreuzspitze EL

POŽIČOVŇA Fischer Transalp 75 Carbon 165cm + Kreuzspitze EL
zväčšiť obrázok
Požičovňa

Popis produktu

POŽIČOVŇA Fischer Transalp 75 Carbon 165cm + Kreuzspitze EL je skialpinistický set dostupný v našej požičovni RužaSkialp na adrese: Hrabovská dolina 5328/12 034 01 Ružomberok. Ide teda o nepredajný produkt!!!

Uvedená cena produktu je požičovné na jeden deň

Skialpinistické lyže Fischer Transalp 75 Carbon 18/19 
super ľahké lyže pre rýchlostne orientovaných skialpinistov. Jadro je vyrobené z ľahkého dreva Paulovnia, ide o sendvičovú štruktúru s vyfrézovanými kanálikmi, prekrytou plátmi titanalu o sile 0,5 mm v oblastiach montážnych bodov viazania. Nová karbónová výstuž CARBON TEX teraz pokrýva celú plochu lyží, tvoria hustú diagonálne sieť. Na prvý pohľad zrejmá je zaklenutá forma AEROSHAPE, skĺbená s klasickými plochými bočnicami pre maximálny výkon v zjazde. AEROSHAPE - zakrivenie vrchnej plochy lyží pre redukciu hmotnosti, dobrú torznú stabilitu a tiež proti usadzovaniu nánosov snehu na lyžiach. CARBON TEX - na povrchu lyží viditeľná, diagonálne karbónová sieť, ktorá zvyšuje pevnosť lyží. TRANSALP 75 CARBON sú tradične strihané skialpinistické lyže s plnou technologickou výbavou od FISCHER. U tohto modelu sa počíta s rýchlymi a náročnými výstupy, lyže sú to veľmi ľahké a zároveň torzne tuhšie a stabilný. Vybavené samozrejme špičkou TOUR ROCKER, ktorá ďalej vylepšuje vlastnosti pre zjazd v hlbšom snehu. TRANSALP 75 CARBON sú skvelou alternatívou k závodným modelom Alpattack a Verticalp a podobným typom lyží, sú len nepatrne ťažšie, viac toho vydržia a majú lepšie vlastnosti pre zjazd.

Vlastnosti:

-Sidecut: 125-89-108
- Radius: 19 m/176 cm

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Fischer
20,00 €
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
 
 
Ponúkame skialpové kurzy pod dohľadom odborníka

Okrem vypožičania skialp výstroje v požičovni RužaSkialp máš možnosť využiť skialpinistický kurz v prípade, že so skialpom začínaš alebo sa potrebuješ zdokonaliť. Pretože skialpinizmus zďaleka neznamená len výšlap a zjazd, odporúčame ti takýto druh kurzu obzvlášť absolvovať ak to myslíš zo skialpom vážnejšie. Počas kurzu absolvuješ skialpinistickú túru a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti spojené pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

Kurz zahŕňa:
- predstavenie skialp výstroje a jej správne používanie
- správna technika výšlapu a pohyb v teréne
- správne používanie lavínovej výstroje
- základy bezpečnosti počas lavínovej situácie

Cena kurzu: 40 €*

V prípade záujmu o kurz sa všetky informácie dozvieš na tel. čísle: 0902 112 221

Školiteľ: Milan Nedeľka 
- bývalý predseda HK Iames Ružomberok (1996-2006)
- bývalý predseda dobrovoľnej HZS v okrese Ružomberok
- cvičiteľ a inštruktor horolezectva
- pravidelný úspešný účastník pretekov dobrovoľnej HZS

Práve s ním absolvuješ a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti potrebné pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

*uvedená ponuka nie je súčasťou ponuky služieb outdoor e-shopu Adam Sport

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia