POŽIČOVŇA > Požičovňa - Skialp RužaSki > Požičovňa - Skialp sety > POŽIČOVŇA Fischer Hannibal 169 cm + Diamir Vipec Evo 12
 
NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
29.2.2020
 
 

POŽIČOVŇA Fischer Hannibal 169 cm + Diamir Vipec Evo 12

POŽIČOVŇA Fischer Hannibal 169 cm + Diamir Vipec Evo 12
zväčšiť obrázok
Požičovňa

Popis produktu

POŽIČOVŇA Fischer Hannibal 169 cm + Diamir Vipec Evo 12 je skialpinistický set dostupný v našej požičovni RužaSkialp na adrese: Hrabovská dolina 5328/12 034 01 Ružomberok. Ide teda o nepredajný produkt!!!

Uvedená cena produktu je požičovné na jeden deň

 

Set obsahuje:

Lyže:

Skialpinistické lyže Fischer Hannibal 18/19 Ultraľahké široké lyže pre modernú kombináciu skialpinizmu a freeridingu. Jadro je vyrobené z ľahkého dreva Paulovnia, ide o sendvičovú štruktúru s vyfrézovanými kanálikmi, prekrytou plátmi titanalu o sile 0,5 mm v oblastiach montážnych bodov viazania. Ako výstuž sú použité ľahké high-tech karbónové struny pretínajúce celú dĺžku lyží. Na prvý pohľad zrejmá je zaklenutá forma AEROSHAPE, skĺbená s klasickými plochými bočnicami pre maximálny výkon v zjazde. AEROSHAPE - zakrivenie vrchnej plochy lyží pre redukciu hmotnosti, dobrú torznú stabilitu a tiež proti usadzovaniu nánosov snehu na lyžiach. HANNIBALL prekoná smelo vrcholky alpských velikánov tak, ako to dokázal len legendárny kartáginský vojvodcu. Druhá generácia týchto lyží je ešte lepší ako ich predchodcovia, lyže sú teraz o trochu tuhšie a tiež živšie v oblúku. S 96 milimetre pod topánkou a výrazným TOUR rocker je zjazd do údolia naozajstná zábava a hlavne na neho ostávajú sily, pretože HANNIBAL neváži o moc viac, než tradičné úzke skialpy. Perfektné prašanovku a vynikajúce lyže na jarné firn.

Vlastnosti:
- Sidecut: 126-96-114
- Radius: 21 m/176 cm

+

Skialpinistické viazanie Fritchi Vipec Evo 12 je teraz ešte pohodlnejšie a bezpečnejšie. Samozrejmosťou je, že Evo 12 zabezpečuje dynamické ale stále bezpečné lyžovanie. Inovatívne používateľské inovácie, ako napríklad pevná zarážka pre ľahké zapínanie, bočné uvoľnenie na špičke, praktická manipulácia so stabilnou, neotáčajúcou sa pätou robia každý výstup a zjazd dokonalým.

Vyrábané vo Švajčiarsku
Všetky diely sú vyrábané aj zostavované v Švajčiarsku za účelom vytvorenia vysoko kvalitného výrobku. Po montáži sa každý produkt podrobuje podrobnej kontrole kvality vrátane kontroly správnej funkčnosti.

Hmotnosť: 1/2 páru 500 g
Vypínacia sila: 5 - 12 DIN
Minimálna šírka lyže: 70 mm
Štandardné brzdičky: 80, 90, 100, 110, 120 mm

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Fischer
30,00 €
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
 
 
Ponúkame skialpové kurzy pod dohľadom odborníka

Okrem vypožičania skialp výstroje v požičovni RužaSkialp máš možnosť využiť skialpinistický kurz v prípade, že so skialpom začínaš alebo sa potrebuješ zdokonaliť. Pretože skialpinizmus zďaleka neznamená len výšlap a zjazd, odporúčame ti takýto druh kurzu obzvlášť absolvovať ak to myslíš zo skialpom vážnejšie. Počas kurzu absolvuješ skialpinistickú túru a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti spojené pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

Kurz zahŕňa:
- predstavenie skialp výstroje a jej správne používanie
- správna technika výšlapu a pohyb v teréne
- správne používanie lavínovej výstroje
- základy bezpečnosti počas lavínovej situácie

Cena kurzu: 40 €*

V prípade záujmu o kurz sa všetky informácie dozvieš na tel. čísle: 0902 112 221

Školiteľ: Milan Nedeľka 
- bývalý predseda HK Iames Ružomberok (1996-2006)
- bývalý predseda dobrovoľnej HS v okrese Ružomberok
- cvičiteľ a inštruktor horolezectva
- pravidelný úspešný účastník pretekov dobrovoľnej HS

Práve s ním absolvuješ a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti potrebné pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

*uvedená ponuka nie je súčasťou ponuky služieb outdoor e-shopu Adam Sport

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia