POŽIČOVŇA > Požičovňa - Skialp RužaSki > Požičovňa - Skialp sety > POŽIČOVŇA Fischer My Transalp 82 - 155 cm + Fischer Tour Classic ST Brake 92
 
NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
29.2.2020
 
 

POŽIČOVŇA Fischer My Transalp 82 - 155 cm + Fischer Tour Classic ST Brake 92

POŽIČOVŇA Fischer My Transalp 82 - 155 cm + Fischer Tour Classic ST Brake 92
zväčšiť obrázok
Požičovňa

Popis produktu

POŽIČOVŇA Fischer My Transalp 82 - 155 cm + Fischer Tour Classic ST Brake 92 je skialpinistický set dostupný v našej požičovni RužaSkialp na adrese: Hrabovská dolina 5328/12 034 01 Ružomberok. Ide teda o nepredajný produkt!!!

Uvedená cena produktu je požičovné na jeden deň

Lyže:

 

Skialpinistické lyže Fischer Transalp My 82 Carbon 18/19 sú dámske skialpinistické lyže s dlhodobo osvedčenou formou aj technológiami. Jadro je vyrobené z ľahkého dreva Paulovnia, ide o sendvičovú štruktúru s vyfrézovanými kanálikmi, prekrytou pláty titanalu o sile 0,5 mm v oblastiach montážnych bodov viazania. Nová karbónová výstuž CARBON TEX teraz pokrýva celú plochu lyží, tvoria hustú diagonálnu sieť. Na prvý pohľad zrejmá je zaklenutá forma AEROSHAPE, skĺbená s klasickými plochými bočnicami pre maximálny výkon v zjazde. AEROSHAPE - zakrivenie vrchnej plochy lyží pre redukciu hmotnosti, dobrú torznú stabilitu a tiež proti usadzovaniu nánosov snehu na lyžiach. CARBON TEX - na povrchu lyží viditeľná, diagonálne karbónová sieť, ktorá zvyšuje pevnosť lyží. MY TRANSALP 82 CARBON sú tradične strihané skialpinistické lyže od FISCHER. V tomto dámskom modeli sa stretáva rovnomerne vyvážené zameranie na výstup aj zjazd, lyže sú to veľmi ľahké a zároveň dostatočne stabilné. Vybavené samozrejme špičkou TOUR ROCKER, ktorá ďalej vylepšuje vlastnosti pre zjazd v hlbšom snehu. MY TRANSALP 82 CARBON je skialpinistická klasika pre dámy.

Vlastnosti:
- Sidecut: 148cm - 115-80-104, 155cm - 116-80-106 a 162cm 117-81-107
- Rádius: 148cm - R15,5, 155 - R16 a 162cm - R16,5

+

Skialpinistické viazanie Fischer Tour Classic ST Brake 92 predstavuje vylepšený systém vďaka ktorému nie je potrebné otáčať pätu viazania . Ešte ľahšia manipulácia, zvýšená bezpečnosť a výrazne znížená hmotnosť je k dispozícii v žltej farebnej kombinácií. Zadnú pätku možné posúvať + - 12,5 mm. Vďaka tomu je viazanie veľmi univerzálne a rýchlo nastaviteľné pre rôzne veľkosti topánok. 

Vlastnosti:
- dynafit step in system
- nastaviteľná dĺžka +/- 12,5 mm
- vypínacia: DIN 4-10
- hmotnosť: 535 g
- materiál: kovaný hliník
- šírka brzdy 92mm

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Hagan
25,00 €
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
 
 
Ponúkame skialpové kurzy pod dohľadom odborníka

Okrem vypožičania skialp výstroje v požičovni RužaSkialp máš možnosť využiť skialpinistický kurz v prípade, že so skialpom začínaš alebo sa potrebuješ zdokonaliť. Pretože skialpinizmus zďaleka neznamená len výšlap a zjazd, odporúčame ti takýto druh kurzu obzvlášť absolvovať ak to myslíš zo skialpom vážnejšie. Počas kurzu absolvuješ skialpinistickú túru a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti spojené pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

Kurz zahŕňa:
- predstavenie skialp výstroje a jej správne používanie
- správna technika výšlapu a pohyb v teréne
- správne používanie lavínovej výstroje
- základy bezpečnosti počas lavínovej situácie

Cena kurzu: 40 €*

V prípade záujmu o kurz sa všetky informácie dozvieš na tel. čísle: 0902 112 221

Školiteľ: Milan Nedeľka 
- bývalý predseda HK Iames Ružomberok (1996-2006)
- bývalý predseda dobrovoľnej HS v okrese Ružomberok
- cvičiteľ a inštruktor horolezectva
- pravidelný úspešný účastník pretekov dobrovoľnej HS

Práve s ním absolvuješ a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti potrebné pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

*uvedená ponuka nie je súčasťou ponuky služieb outdoor e-shopu Adam Sport

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia