Recenzia Direct Alpine Cascade Plus 1.0 III.

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na oblečenie > Recenzia Direct Alpine Cascade Plus 1.0 III.
 

Recenzia Direct Alpine Cascade Plus 1.0 III.

Štvrtok, 18. máj 2017
Recenzia Direct Alpine Cascade Plus 1.0 III.

Moje skúsenosti s nohavicami DIRECTALPINE CASCADE PLUS 1.0, ktoré som si kúpil v jeseni 2016. 
Nohavice sú určené skôr pre ľudí ktorí radi nosia oblečenie natesno. Aj napriek tomu sa nosia príjemne a nijako neobmedzujú v pohybe(podarila sa v nich aj „šnúra“ bez ujmy na zdraví autora aj nohavíc), či už pri lezení, pri skialpinistických túrach, lyžovaní, turistike a vlastne pri všetkých outdoorových aktivitách, kde počítam aj prímestskú turistiku po nákupných centrách.

Nosenie v jeseni, zime, jar – super, v lete som ich zatiaľ ešte nestihol vyskúšať...

 

 


Páči sa mi:
- dizajn, kvalita spracovania, použitý rôznorodý materiál, farebné kombinácie, obrátený zips na vreckách, háčik na uchytenie nohavíc o topánky pri nosení v snehu. Proste celkové prevedenie nohavíc je na dobrej úrovni.

Zmenil by som:
- na zadný diel v oblasti pásu použiť iný materiál (v zime s vetrom v chrbte to dosť prefukovalo, musel som to riešiť prídavným pásom)
- malé prídavné vrecko na stehne je vhodné tak akurát na kľúče od auta (no aj tie musia byť menšieho prevedenia), vymeniť za vetracie zipsy na obidvoch stranách.
- všitý klin v spodnej časti nohavíc pôsobí dosť jemne a pri rozipsovaní a prevlečení cez lyžiarku sa zachytával do suchého zipsu na lyžiarkach, treba dávať pozor, čo nie vždy sa podarilo.
- traky kupovať podľa svojej výšky. (lebo sú rôzne veľkosti, inak traky budú visieť v skrini nevyužité)

Osobne si však myslím, že ku týmto nohaviciam, pri správnom výbere veľkosti nohovíc traky ani netreba, sedia ako uliate.
Záver:
Aj napriek spomínaným mínusom som s nohavicami veľmi spokojný. Ideálny pomer: cena/výkon
Ivan, Dobšiná

 

Recenzované nohavice nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/panske-nohavice/directalpine-cascade-plus-1.0-blue/

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia