Recenzie Rock Empire Machki

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na výstroj > Recenzie Rock Empire Machki
 

Recenzie Rock Empire Machki

Štvrtok, 7. jún 2018

Tieto poloautomatické mačky Rock Empire používam už niekoľko rokov, sú spoľahlivé a na topánke držia dobre. na zadnej strane je klasické poloautomatické upínanie. s prvotným nastavením sa treba trochu potrápiť ale ked najdete spravnu polohu tak je to ok. predné "upínaine je tiež klasické na popruh. ten je dosť dlhý takže aj po dôkladnom utiahnutí ešte zostene celkom dlhý kus ktorý potom treba rôznorodo poobmotávať okolo topánky. malá nevýhoda je že pri častom používaní sa môže popruh na uväzovanie na konci rozstrapkať.

Výhoda je že v balení je aj predlžovací pásik na nastavenie veľkosti ak má niekto väčšiu veľkosť nohy alebo by chcel mačky nasadiť na lyžiarky. Hroty sú veľmi ostré a výborne držia na ľade aj snehu. Vyskúšať sa s nimi dá aj lezenie na ľade ale ideálne na to nie sú.

Odporúčam zohnať si aj obal na mačky ako je na fotke; pokojne doň môžete zabaliť aj špinavé mačky a dať do batoha bez toho aby sa zašpinil (materiál je veľmi odolný a neprepustí vodu); obal potom stačí umyť mokrou handrou. 

+ pomer cena výkon

+ možnosť zväčšiť veľkosť ak by trebalo mačky nasadiť na lyžiarky

- obal sa predáva zvlášť

Ladislav K. Bratislava

 

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia