Recenzia Tempish F21 Duo

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na výstroj > Recenzia Tempish F21 Duo
 

Recenzia Tempish F21 Duo

Streda, 30. máj 2018

Tieto detské kolieskové korčule Tempish F21 duo sme kúpili na vianoce v roku 2013 zhodou okolnosti nášmu prvorodenému synovi ADAMOVI. Univerzálnosť a ľahké prehadzovanie koliesok za nože a opačne nám zabezpečilo zábavu počas celého roku. V zime sme chodili korčuľovať na zimák a priehradu a na jar keď sme prehodili nože za kolieska tak von či už iba na ihrisko pri paneláku alebo na ciklo chodník. Ľahké prehadzovanie a nastaviteľnost topánky až na tri veľkosti nám zabezpečilo zábavu skoro na tri roky. Teraz ich využíva náš druhorodený syn a kľudne môžem povedať s odstupom času, že za málo peňazí veľa muziky.

Aj napriek častému prehadzovaniu nožov za kolieska a používanie takmer 5 rokov sú detské korčule ako nové. Tieto detské korčule Tempish F21 duo môžem len odporúčiť a ak by som ich mal ohodnotiť známkov od 1-10 tak plných 10bodov.

 

A čo sa týka obchodu adamsport.eu tam nie je čo dodať. Rýchlosť dodania tovaru bezkonkurenčná, aj keď to bolo objednávané pred Vianocami, ceny sú jedny z najnižších. A na záver, pribalený darček zimné rukavice na dotykový displej. Proste jeden z najlepších e-shopov čo majú aj kamennú predajňu na Slovensku. 

 

Marek B. Zvolen

 

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia