Servisné stredisko

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Servisné stredisko
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Servisné stredisko

Oficiálne reklamačné stredisko pre SR a popredajný a pozáručný servis produktov značiek COLEMAN, CAMPINGAZ, SEVYLOR zabezpečuje Adam Sport Ružomberok, Horosport Liptovský Mikuláš.

Kontakt:

Martin Demko
D. Kráľovenskej 85
034 95 Likavka

 +421 908 611 100

 servis@horosport.sk

Potrebujete náhradný diel na svoj stan alebo čln? Pri objednávaní náhradného dielu si ho najprv vyhľadajte na schematickom zobrazení a poznačte jeho výrobné označenie. Pomôžete tým servisnému stredisku zvoliť pre Vás správny náhradný diel. 

Na stránke http://www.coleman.eu/sk/t-aftersales_spareparts.aspx prosím postupujte podľa uvedených krokov a nájdete informácie o vašom produkte

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia