Skialp Test Day 2016 | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Skialp Test Day 2016
 
Skialp Test Day 2016

Ste priaznivcom skialpinizmu? Vždy ste si to chceli vyskúšať, no nemali ste na to potrebnú výstroj a podmienky? Máte záujem dozvedieť sa horúce novinky budúcej sezóny? Tak ste tu správne!

 

Adam Sport & Horosport pre vás všetkých 20.2. 2016 (už budúcu sobotu) organizujú SKIALP TEST DAY v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo v Ružomberku!

 

Vypožičajte si skialp lyželyžiarkypásy na svoj zážitok a vyšlapnite si na Malino Brdo jednoducho a ZADARMO

 

Taktiež si príďte otestovať SKIALPINISTICKÉ NOVINKY, ktoré budú pripravené pre dalšiu zimnú skialpinistickú sezónu 2016/17 od celosvetovo uznávaných špecializovaných značiek LA SPORTIVA, SCOTT, FISCHER , KARPOS, MILLET a.i.

 

Na vypožičanie setu si nachystajte len doklad totožnosti a potrebnú hotovosť, ako kauciu za vypožičanie, za prenájom setu neplatíte vôbec nič!

 

Využite tiež možnosť kúpy skialpinistického setu a všetkých dostupných časí výstroje v špeciálnych lákavých cenách, kde sú ceny nastavené naozaj veľmi výhodne!

 

Samozrejme využite aj možnosť zapretekať si na Malino Brdo Night Skialp Challenge.

 

Cez deň sa testuje, večer sa preteká...

 

Preferuješ radšej svoju výstroj pred požičanou? Uvažuješ o kúpe nového, lepšieho, ľahšieho setu? Si začiatočník a chceš sa skialpu začať venovať? Odporúčame ti navštíviť sekciu Skialpinizmus ! Zároveň sme pre teba vyskladali ponuku akciových výhodných setov - skialpinistické sety v bezkonkurenčne najlepších cenách

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia