ÚVOD > ŠPORT > Skialpinizmus > Skialpinistické sety > Set Scott Speedguide 80 18/19 + Fischer Tour Speed Turn / Dynafit TLT Speed Turn 2.0 / Kreuzspitze Attacco EL
 

Set Scott Speedguide 80 18/19 + Fischer Tour Speed Turn / Dynafit TLT Speed Turn 2.0 / Kreuzspitze Attacco EL

Popis produktu

Set Scott Speedguide 80 18/19 + Fischer Tour Speed Turn / Dynafit TLT Speed Turn 2.0 / Kreuzspitze Attacco EL predstavuje ľahký skitouringový set pre každého priaznivca turistiky na lyžiach.

V sete ti ponúkame na výber viazanie podľa tvojho uváženia. Názov vybraného viazania nám prosím napíš do poznámky k objednávke! Dĺžku lyže si jednoducho vyberieš v detaile produktu. Ak potrebuješ poradiť pri jeho výbere, kontaktuj nás.

Dostupné viazania v tomto sete:
- Fischer Tour Speed Turn
Dynafit TLT Speed Turn 2.0
Kreuzspitze Attacco EL


Lyže:

Skialpinistické lyže Scott Speedguide 80 18/19 ťa prekvapia schopnosťou rýchleho stúpania a ohromia aj výkonom pri zjazde. Progresívne bočné krojenie, karbónové výstuže a eliptické drevené jadro zvyšujú torziu a stabilitu lyží.

3Dimension Sidecut:
Revolučný tvar 3D je kombináciou krojenie špice, päty a stredovej časti lyže, ktorá má buď výrazne menšie krojenie alebo nemá žiadne. Radius špice a päty umožňuje ľahké zahájenie oblúku, zatiaľ čo stredová časť bez krojenie (freeski) alebo s väčším rádiom (all conditions) dodáva lyžiam stabilitu a zlepšuje kontrolu prenosu sily na hranu a jej držanie. Tento prevratný tvar si vyslúžil veľkú poctu vo forme zlatých medailí na zimných hrách X-Games a niekoľkých ocenení v ski testoch. Krojenie je k dispozícii v dvoch variantoch - so stredovou časťou bez krojenia (central flat line) pre jazdcov freestyle a progresívne orientovaných lyžiarov alebo sa stredovou časťou s veľkým rádiom na all condition lyžovanie.

+ lepšia kontrola prenosu sily na hranu lyže
+ stabilnejšie a predvídateľnejšie správanie lyže
+ zmenou umiestnenia montážneho bodu sú lyže hravejšie

Pre Tip Rocker 320:
Kombinácia progresívneho tvaru, skôr zdvihnutej špičky a rádiusu tvorí pre-Tip Rocker. Scott tak ponúka univerzálnejšie a tolerantnejšie lyže, bez ohľadu na snehové podmienky.

+ zlepšuje obratnosť a progresivitu lyže
+ zvyšuje stabilitu v prachovom a hlbokom snehu
+ je tolerantná, zjednodušuje lyžiarovi zahájenie oblúku

Full Ski Length Wood Core:
Drevené jadro po celej dĺžke lyže vytvára konzistentnejšiu tuhosť lyže a tým pádom vytvára homogénny prechod medzi strednou časťou a zakrivenou špičkou a chvostom

Factory Finish:
Scott lyže prichádzajú priamo z továrne pripravené na lyžovanie. Funkcia Factory Finish ponúka efektívny uhol hrán 88°, ktorý je výsledkom 3° boku a 1° základného uhla pre výnimočný výkon. Základňa je ukončená mikroštruktúrovaným CNC kamenným brúsením, takže si môžete pripevniť svoje lyže na batoh a ísť na hory, nie je potrebné žiadne ladenie pred ich prvým použitím.

Skin Fixation System:
Scott Skin Fixation System poskytuje jednoduché a rýchle pripevnenie pásov za všetkých poveternostných podmienok

Vlastnosti:
- jednoduché začatie otáčania
- stabilný výkon a presné držanie hrán
- sidecut: 128 / 80 /104 mm
- rádius: 16 m
- 3D bočné krojenie: revolučný tvar 3D je kombinaciou krojenia špice, päty a stredovej časti lyže
- drevené jadro po celej dĺžke lyže
- konštrukcia: Sandwich Sidewall Carbon / Armida Elliptic
- rocker: Pro-Tip Rocker 320
- factory Finish
- systém na uchytenie stúpacích pásov
- hmotnosť: 1050 g / 160cm

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Scott
649,00 € Bežná cena: 948,90 € Ušetríš 32 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Set Scott Speedguide 80 18/19 + Fischer Tour Speed Turn / Dynafit TLT Speed Turn 2.0 / Kreuzspitze Attacco EL Ľahký skitouringový set pre každého priaznivca turistiky na lyžiach. Set Scott Speedguide 80 18/19 + Fischer Tour Speed Turn / Dynafit TLT Speed Turn 2.0 / Kreuzspitze Attacco EL 948,90 € 649,00 € Ušetríš 32 %
Akcia
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia