AdamSPORT.eu

 
 
 
 
 
Týždeň plný zliav - čistíme sklady

Týždeň zliav, aký v Adam Sport-e ešte nebol! Letný nákup ťa u nás ešte nikdy nevyšiel výhodnejšie. Využi ďalšiu EXTRA zľavu v hodnote 20 % aj na už ZLACNENÝ tovar SKLADOM z kategórií OBLEČENIE a OBUV! Nepremeškaj tie najlepšie ceny, pretože akcia platí len do vypredania skladových zásob.

 

ČAS KONANIA AKCIE?

Pre zákazníkov e-shopu akcia platí len od stredy 6.6 2018 v čase od 00:00 - do stredy 13.6.2018 do 23:59

Pre zákazníkov na predajni Adam Sport v Ružomberku akcia platí v  6.6 - 13.6.2018 cez pracovné dni v čase od 9:00 - 17:30 a v sobotu 9.6.18 v čase 09:00 - 12:00

 

 

AKO SI UPLATNÍŠ ZĽAVU?

Do poznámky v nákupnom procese vlož heslo " s adamsportom usetrim " a EXTRA zľava -20% ti bude odčitaná automaticky!

 

 

NA AKÝ TOVAR SA TÁTO AKCIA VZŤAHUJE?

  • akcia platí len na tovar SKLADOM! Na tovary s inou dobou dodania t.j. do 3 dní, do 5 dní, do 7 dní, na objednávku, momentálne vypredané sa zľava nevzťahuje

  • zľava sa vzťahuje iba na produkty z týchto kategórii: Oblečenie (okrem výhodných setov oblečenia) a Obuv. na iné kategórie sa zľava nevzťahuje 
  • zľavu -20% nie je možné kombinovať so žiadnymi ďalšími druhmi zliav poskytovanými v našom e-shope napr. zákaznícka zľava za odber newslettra, zľava za členstvo KSTJAMESHZSUIAGM alebo Alpeinverein, darčeky k objednávke, koleso šťastia a pod.
  • platba je možná len na DOBIERKU, aby sme sa vyhli komplikáciám pri platbách vopred, kedy zákazníci zaplatili za tovar, pri ktorom zľava nebola ešte odpočítaná
  • v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať

Bez splnenia týchto podmienok ti zľava nebude odpočítaná!!! 

 

 

KDE MÁM VLOŽIŤ HESLO, ABY MI BOLA ZĽAVA ODPOČÍTANÁ?

Kód na zľavu vložíš na políčko určené vľavo dole vo svojom košíku. Pozor! Heslo musí byť presne v tomto tvare: "s adamsportom usetrim" , ináč sa ti zľava neodpočíta!!!

 

 

 

KTO PRV PRÍDE, TEN PRV BERIE!

Ponuka skladových zásob tovaru na túto akciu je limitovaná. Objednávky budeme vybavovať a vyskladňovať chronologicky - t.j. podľa času, kedy si objednávku zrealizoval. Preto nečakaj na poslednú chvíľu a objednaj si svoj produkt s 20% zľavou ešte dnes! KTO PRV PRÍDE, TEN PRV BERIE -  Zľava  platí len pre koncových zákazníkov na limitované množstvo kusov, ktoré máme skladom na predajni AdamSport Ružomberok. Po ich vypredaní ďalšie budú dostupné už za štandardnú cenu v neskoršom období.

 

 

PREČO SA PRIHLÁSIŤ K ODBERU NAŠICH NOVINIEK?

  • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní prednostne o našich špeciálnych akciách, zľavách, súťažiach.
  • Nepremeškáš už žiadnu informáciu o aktuálnych trendoch a novinkách vo svete outdooru.
  • Zaradíme ťa do skupiny verných zákazníkov a VIP zákazníkov s cenovým zvýhodnením voči ostatným zákazníkom.
  • Získaš doživotnú 5% zľavu voči ostatným zákazníkom aj na zľavnený sortiment (štandardná zľava je minimálne 8% + získavaš dalších 5% zľavu verného zákazníka! )

***Predajca si vyhradzuje právo na zmenu ceny uvedenej v elektronickom objednávkovom systéme www.adamsport.eu, na základe ktorej zákazník predmet kúpy vybral.  V takomto pripade bude Predajca zákazníka bezodkladne informovať. Zákazník má vtedy právo odstúpiť od kúpnej zmluvy. 

 
 
Nemáte oprávnenie prezerať tento zdroj.
Musíte sa prihlásiť.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia