ŠPORT > Horolezectvo > Úväzy > Úväz Ocún Twist Rental
 
29.2.2020
 
 

Úväz Ocún Twist Rental

Popis produktu

Úväz Ocún Twist Rental je univerzálne použiteľný sedací úväzok vybavený dodatočnými bezpečnostnými prvkami, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a zamedzujú chybám pri použití začínajúcimi lezcami. Je vybavený výrazným farebným označením istiaceho oka aj prvkov bezpečnostného spojenie pása a nohavičiek. Nadštandardné bezpečia je zaistené tiež samosvornými prackami a Trvalé spoje, ktoré minimalizujú riziko zlého naviazanie. Naviac má zosilnená materiálová pútka, ktorá lezca unesú, ak by sa na ne omylom nadviazal. Nosný popruh voľne prechádza tunelom v polstrovaní. Vďaka tomu je možné presne nastaviť polohu polstrovania voči naväzovaciemu oku. Rovnako nosiče materiálu sú vždy symetricky umiestnené na ľavej i pravej strane. Polstrovanie je vyrobené z nenasiakavej peny, ktorej fyzikálne vlastnosti zaručujú optimálnu mäkkosť a tvarovú stálosť. Polster nedegraduje vplyvom užívania, teploty ani vlhkosti. Tvar úväzku je prispôsobený ľudskej geometriu, takže optimálne rozkladá tlak pri dlhom visení a alebo v prípade pádu.

Vlastnosti:

- Systém posuvného pásu
- Nastaviteľný obvod nohavičiek
- Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása
- 3 samosvorné pracky z nerez ocele (2 × 20 mm, 1 × 30 mm)
- 2 nosiče materiálu so zvýšenou nosnosťou (12,5 kN)
- Hmotnosť: 440 g
- Typ: EN 12277 typ C

 

Parametre

Vlastnosti:

- Systém posuvného pásu
- Nastaviteľný obvod nohavičiek
- Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása
- 3 samosvorné pracky z nerez ocele (2 × 20 mm, 1 × 30 mm)
- 2 nosiče materiálu so zvýšenou nosnosťou (12,5 kN)
- Hmotnosť: 440 g
- Typ: EN 12277 typ C

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


5 (1 )
Výrobca:Ocún
49,50 € Bežná cena: 55,00 € Ušetríš 10 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Do 5 dní
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

Úväz Ocún Twist Rental 21.07.2019 19:52
Klady: kvalitné spracovanie Zápory:
 
 
Navštívili ste
Úväz Ocún Twist Rental Úväz Ocún Twist Rental je univerzálne použiteľný sedací úväzok vybavený dodatočnými bezpečnostnými prvkami, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a zamedzujú chybám pri použití začínajúcimi lezcami. Úväz Ocún Twist Rental
5 1
55,00 € 49,50 € Ušetríš 10 %
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia