ŠPORT > Horolezectvo > Úväzy > Úväz Ocún Twist Rental
 
NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
02.03.2020
 
 

Úväz Ocún Twist Rental

Popis produktu

Úväz Ocún Twist Rental je univerzálne použiteľný sedací úväzok vybavený dodatočnými bezpečnostnými prvkami, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a zamedzujú chybám pri použití začínajúcimi lezcami. Je vybavený výrazným farebným označením istiaceho oka aj prvkov bezpečnostného spojenie pása a nohavičiek. Nadštandardné bezpečia je zaistené tiež samosvornými prackami a Trvalé spoje, ktoré minimalizujú riziko zlého naviazanie. Naviac má zosilnená materiálová pútka, ktorá lezca unesú, ak by sa na ne omylom nadviazal. Nosný popruh voľne prechádza tunelom v polstrovaní. Vďaka tomu je možné presne nastaviť polohu polstrovania voči naväzovaciemu oku. Rovnako nosiče materiálu sú vždy symetricky umiestnené na ľavej i pravej strane. Polstrovanie je vyrobené z nenasiakavej peny, ktorej fyzikálne vlastnosti zaručujú optimálnu mäkkosť a tvarovú stálosť. Polster nedegraduje vplyvom užívania, teploty ani vlhkosti. Tvar úväzku je prispôsobený ľudskej geometriu, takže optimálne rozkladá tlak pri dlhom visení a alebo v prípade pádu.

Vlastnosti:

- Systém posuvného pásu
- Nastaviteľný obvod nohavičiek
- Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása
- 3 samosvorné pracky z nerez ocele (2 × 20 mm, 1 × 30 mm)
- 2 nosiče materiálu so zvýšenou nosnosťou (12,5 kN)
- Hmotnosť: 440 g
- Typ: EN 12277 typ C

 

Parametre

Vlastnosti:

- Systém posuvného pásu
- Nastaviteľný obvod nohavičiek
- Bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása
- 3 samosvorné pracky z nerez ocele (2 × 20 mm, 1 × 30 mm)
- 2 nosiče materiálu so zvýšenou nosnosťou (12,5 kN)
- Hmotnosť: 440 g
- Typ: EN 12277 typ C

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


5 (1 )
Výrobca:Ocún
49,50 € Bežná cena: 55,00 € Ušetríš 10 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

Úväz Ocún Twist Rental 21.07.2019 19:52
Klady: kvalitné spracovanie Zápory:
 
 
Navštívili ste
Úväz Ocún Twist Rental Úväz Ocún Twist Rental je univerzálne použiteľný sedací úväzok vybavený dodatočnými bezpečnostnými prvkami, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a zamedzujú chybám pri použití začínajúcimi lezcami. Úväz Ocún Twist Rental
5 1
55,00 € 49,50 € Ušetríš 10 %
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia