ÚVOD > TOTÁLNY VÝPREDAJ > Športové potreby výpredaj
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Farba
Veľkosť
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Výpredaj športových potrieb

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
90,00 € 54,90 € Ušetríš 39 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
69,00 € 41,40 € Ušetríš 40 %
 
 
Navštívili ste
 
 
Výpredaj športových potrieb

V prípade, že korčuľovanie ti nie je cudzie - ba dokonca si milovník korčúľ, či kolobežiek - naša ponuka ťa určite zaujme.

Vyber si posledné modely, akciové kusy, či modely z minulej sezóny za ceny, ktoré ťa doslova "vykorčuľujú"! Výpredaj športových potrieb.

Neváhaj a priprav sa na sezónu s našimi korčuľami najlepšie, ako sa dá.

Pripravili sme si pre teba ponuku modelov korčúl, kolobežiek a doplnkov, ktoré sú vo veľmi nízkych cenách - rozhodne ich kúpou ušetríš!

Odporúčame ti modely kolieskových korčúľ Tempish Airline alebo detské zimné rozťahovacie korčule Tempish Expanze, ktoré porastú spolu deťmi!

Ak ťa nezaujal tento výber, pozri si našu kompletnú ponuku korčúľ a kolobežiek pre každého!

Využi výpredaj oblečenia, pánskeho, dámskeho, no i detského za najlepšie ceny na trhu! Za to ti ručíme Garanciou najnižšej ceny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia