Náš Base camp | AdamSport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Náš Base camp
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Naša predajňa

Štvrtok, 10. marec 2016

Vitaj! Toto je náš "base camp", ktorý môžeš navštíviť kedykoľvek. Tu máme pre teba naozajstný výber športového a outdoorového vybavenia, turistického oblečenia, turistickej obuvi a doplnkov na voľný čas strávený pri turistike na horách. Svoje zameranie cielime predovšetkým na tovar od overených výrobcov, kde hodnota použitého materiálu, precíznosti spracovania a overenia praxi je dlhodobo vyššia v porovnaní s konkurenčnými výrobcami. Samozrejme čaká na teba náš Adam Sport dream team, ktorý poradí a vždy je nápomocný.

Sídlime v Ružomberku, na ulici Karola Salvu 9 - ak si zďaleka, nahoď si nás do GPS a vždy ťa radi vidíme!

 

Otváracia doba predajne:

Po - Pia:  09:00 - 17:30

So:          09:00 - 12:00

 

Sme výnimoční aj touto appkou, ktorú práve vidíš - virtuálna prehliadka Google Business View, vďaka nej máš predajňu stále otvorenú!

 

 
 
 
Navštívili ste
 
 
Anketa

Páči sa ti náš nový web?

(107 hlasov)

  • (90)
  • (10)
  • (7)
Moment prosím...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia