Blog | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > BLOG
 
adamsportbloguje.png
 
 
 
 
 
To najnovšie z nášho blogu

Ako vybrať skialp lyže

Výber skialpových lyží je veľmi dôležitá vec. Ak si však chceš skutočne užívať nadšenie zo stúpania do kopca a tiež tak aj zjazdy je potrebné aby si výberu lyží venoval istý čas. Nasledovný článok ti pomôže správne vybrať.

Čítať viac

Ako vybrať skialp lyžiarky

Inovácie skialpinistických lyžiarok sa každým rokom posúvajú vpred. Tým sa aj výber vhodnej lyžiarky pre skialp stáva ťažším. Nevešaj však hlavu !!! Na to aby si si správne vybral kvalitné skialp lyžiarky ti pomôžeme v nasledujúcom článku.

Čítať viac

Ako vybrať skialp pásy

Chceš začať so skialpinizmom, ale nevieš aké pásy na stúpanie budeš potrebovať? V nasledujúcom článku ti poradíme, na čo by si nemal pri výbere skialp pásov zabudnúť...

Čítať viac

Testovačka Kreuzpitze Attacco SCTT

Náročnosť na výstroj u skialpinistov každým rokom narastá. Preto sme veľmi radi, že vám môžeme v Adam Sporte ponúknuť na výber z našich topových skialpinistických viazaní. Jedným z nich je aj viazko Kreuzpitze Attacco SCTT.

 

Čítať viac

Návrat do minulosti úspešným Nultým ročníkom Štefanského behu v Ružomberku

Športová história sa obyčajne nie vždy na deň a hodinu opakuje, posledne síce s malým posunom piatich dní ale predsa bola prítomná opäť po 24 rokoch v Ružomberku na Nultom ročníku Štefanského behu.

Čítať viac

Nová skialp požičovňa RUŽASKIALP

Otvárame pre teba novú možnosť na ochutnávku skialpinizmu. Otestovať skvelú skialp výstroj môžeš už aj v stredisku Skipark Ružomberok - Malinô Brdo, kde nájdeš našu novovytvorenú skialp požičovňu :)

Čítať viac

4 predvianočné benefity Adam Sportu

Darčeky a zľavové kupóny za nákup, veľká vianočná súťaž, garancia dodania tovaru do Vianoc aj takéto výhody ti ponúka Adam Sport Ružomberok. Preto neváhaj a využi všetky tieto benefity :)

Čítať viac

Veľká vianočná súťaž

Každý z nás by chcel byť počas Vianoc obdarovaný. Teraz máš jedinečnú možnosť vyhrať skvelé ceny, ktorými môžeš potešiť svojho blízkeho. Tak neváhaj a zapoj sa do veľkej vianočnej súťaže s Adam Sportom :)

Čítať viac

45 dní istoty s Adamsportom

Plánuješ potešiť na Vianoce svojho blízkeho, no nie si si istý či mu vyberieš tú správnu veľkosť prípadne trafíš jeho vkus?? Žiaden strach !! Adam sport pre teba zaviedol benefit 45 dní istoty s Adam Sportom :)

Čítať viac

Prečo práve Sir Joseph?

 

V našej ponuke páperového oblečenia a spacákov má značka Sir Joseph pomerne veľké zastúpenie. Prečítaj si pár dôvodov, detailov a zaujímavostí prečo preferujeme práve Sir Joseph ako jednotku vo výrobcoch páperových produktov.

Čítať viac

Dni Sir Joseph

Na stredu 23.11. si nič neplánuj a nepripravuj. V tento deň sa totiž v Adam Sporte v Ružomberku koná deň produktov Sir Joseph. Chceš sa o tejto super akcii dozvedieť viac??? Neváhaj a klikaj na tento článok...

Čítať viac

Štefanský Beh

Adam Sport ako generálny sponzor v spolupráci s ostatnými partnermi vyhlasuje 0. ročník Vianočného mestského kritéria Štefanský beh

Čítať viac

Black Friday v AdamSporte

Aj tento rok sme pre teba spustili skvelú víkendovú akciu. Len počas týchto dní môžeš nákupom v Adam sporte ušetriť plno peňazí. Je to také jednoduché. Klikni si na tento článok a dozvieš sa viac...

Čítať viac

Vertical Brestová

2. ročník verticalu na Brestovú poriadne preveril každého pretekára. Chlad, sneh a výživné stúpanie, tak s týmito vecami sa museli súťažiaci vysporiadať. V krátkom reporte ti prinesieme, čo podstatné sa na preteku Vertical Brestová odohralo...

Čítať viac

Ako sa bežalo na Malinné

Sobota 1. októbra sa v hrabovskej doline niesla v znamení špotu. Prebiehal totiž 2. ročník preteku s názvom Beh na Malinné. V nasledujúcom reporte sa dozvieš všetko podstatné očami nášho pretekára Filipa :)

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia