Garancia najnižšej ceny | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Garancia najnižšej ceny
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Garancia najnižšej ceny

Ak nájdeš nižšiu cenu u konkurenčného predajcu, radi ti ponúkneme aktuálne nižšiu cenu na trhu. Pre porovnanie konkurenčnej ponuky nám pošli odkaz mailom s tvojím dopytom, alebo pri realizácií objednávky vlož odkaz s linkom  do "poznámky" 
Konkurenčnú ponuku si porovnáme a pokiaľ uvedený produkt bude v porovnateľných konkurenčných podmienkach aké ponúkame my, t.j:

1. Tovar skladom
2. Sídlo predajcu len SR 
3. Cena porovnateľná vrátane poštovného, príplatkov a prípadných darčekov a zliav od nás

                                          Získaš tak produkt za takú cenu, akú si dopytoval.

 

Samozrejme môžeš využiť aj iné metódy ako ušetriť za svoj nákup: napríklad využi našu zľavu 5% na celý nákup, keď sa prihlásiš na odber noviniek alebo ak si členom turistických klubov KST, Horskej Záchrannej Služby, odmeníme ťa príslušnou výškou zľavy, stačí preštudovať naše zľavy pre partnerov. A to nie je všetko! Potrebuješ pre svoj klub, firmu, organizáciu tovar vo väčšom množstve? Odporúčame ti navštíviť sekciu "Zľavy pre kolektívy"!

 

 
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia