Najčastejšie otázky | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Najčastejšie otázky
 
Najčastejšie otázky zákazníkov

Kedy môžem nakupovať v e-shope?

E-shop funguje 24 hodín denne, to znamená, že objednávky môžete posielať kedykoľvek počas celého dňa. Telefonovať môžete počas pracovných dní od 8.00 do 20:00 na naše linky 0917 225 882  •  0918 141 025, prípadne zašlite otázku e-mailom na adresu adamsport@adamsport.eu alebo využite chat na našej stránke. Na vašu otázku odpovieme v najkratšom možnom termíne, prípadne vás budeme kontaktovať telefonicky.
 

Ako zistím, či je tovar skladom na e-shope?

Cca 90 % produktov máme skladom na predajni, to znamená, že vám budú doručené hneď ako to bude možné. Tak isto aj druhy, dĺžky, veľkosti a farby, ktoré Vám stránka zobrazuje sú dostupné. Vprípade, že ste videli tovar na e-shope a po následnom zhliadnutí  sa Vám už nezobrazí je to preto, lebo momentáne je vypredaný, avšak hneď ako bude dostupný sa zobrazí. Ak si však nie ste istí, využite naše infolinky a pýtajte sa. V prípade, že tovar je k náhľadu, ale nieje skladom ozve sa Vám náš tím, ktorý Vás bude informovať o dostupnosti a možnostiach nákupu.

 

Od akej čiastky neplatím poštovné?

Poštovné uhradíme namiesto Vás pri objednávke od 60 € vyššie. (doprava zdarma platí iba pre objednávky s dodacou adresou na území Slovenskej republiky)

 

Ako zistím stav svojej objednávky?

Stav svojej objednávky môžete sledovať po prihlásení sa do vášho účtu. Akonáhle budeme vašu zásielku vyskladňovať, na vašu e-mailovú adresu vám zašleme e-mail o vyskladnení  zásielky.

 

Môžem si nechať tovar doručiť aj na inú adresu ako domov?

Áno, ak ste v práci počas dňa a chcete, aby vám kuriér doviezol objednávku tam, môžete  pri vypĺňaní objednávkového formulára využiť možnosť doručenia na inú adresu ako kontaktnú.


 

Dá sa objednaný tovar vymeniť alebo vrátiť v kamennej predajni?

Tovar z nášho e-shopu môžete na predajni  vymeniť za tovar v rovnakej alebo vyššej cene. Tovar môžete taktiež vrátiť a na konci týždňa Vám zašleme peniaze na bankový účet.
 

 

Na akú adresu mám tovar zaslať pri vrátení alebo výmene?

Okolnosti výmeny a vrátenia tovaru spravujú a upravujú obchodné podmienky. Adresa predajne, na ktorú balík zašlete je: Adam Sport, ul. Karola Salvu 9, 034 01 Ružomberok

 

Sú ceny na e-shope zhodné s cenami v kamenných predajniach?

Obvykle nie, pretože na internete sa musíme vysporiadať s oveľa väčšou konkurenciou, než pri predajniach v meste alebo v okolí, avšak medzi cenami je len minimálny rozdiel. Ak by ste však prišli do predajne za účelom kúpy tovaru na základe zhliadnutia na internete, dostanete ho za internetovú cenu.
 

 

Dá sa tovar zakúpený z e-shopu reklamovať na predajni?


Tovar zakúpený z e-shopu Adamsport.eu  môžete reklamovať v našej predajni v Ružomberku.

 

Aký je ďalší postup po uplatnení reklamácie?

Tovar odosielame ku konkrétnemu odberateľovi na posúdenie.


Musím tovar reklamovať ihneď po zistení chyby?


Je to len na Vás, kedy sa rozhodnete tovar reklamovať. Chybu však odporúčame reklamovať čo najskôr. Uvedomte si, že aj keď tovar nepoužívate, záručná doba stále beží.


Do koľkých dní môžem tovar vrátiť?

Tovar je kupujúci - teda Vy povinný vrátiť úplný, s kompletnou dokumentáciou, s dokladom o zakúpení,  nepoškodený a čistý, ak sa dá aj s originálnym obalom, v stave a hodnote, v akom ste tovar prevzali, najneskôr do 14 pracovných dní po odstúpení od kúpno-predajnej zmluvy.


Ak vrátim tovar, do kolkých dní mi budu vrátené peniaze?

Peniaze Vám budú vrátené do 7 dní od účinnosti odstúpenia od zmluvy, zväčša na konci týždňa formou bankového prevodu.
 

Akým spôsobom mi môže byť tovar doručený?

Spôsob doručenia si môžete vybrať sami – kuriérskou službou GLS, Slovenskou Poštou, alebo môžete si zvoliť aj osobný odber na predajni.
 

Môžem objednávať aj z cudziny a bude mi tam tovar aj dodaný?

Objednávka mimo Slovenskej republiky je možná a radi vám ju vyskladníme, máte na výber doručenie Slovenskou Poštou alebo kuriérskou službou GLS (poplatky sa odvíjajú na základe vzdialenosti od Slovenskej Republiky).
 

Je možnosť nákupu na splátky?


Samozrejme! Môžete pohodlne uzavrieť nákup na splátky z pohodlia domova cez splátkový systém Quatro cez e-shop alebo aj na predajni. Cez splátkový systém Quatro je možný nákup tovaru nad 100 € resp. pri produkte Všetko za pevnú splátku od 110 € po predložení aspoň jedného dokladu totožnosti.

 

Ako môžem objednať tovar?

Najpohodlnejšie je to prostredníctvom e-shopu, ale dá sa samozrejeme aj e-mailom, alebo telefonicky. Všetky kontakty nájdete tu.
 

Aký je minimálny odber pre jednu objednávku?

Objednávka je platná od jedného kusa objednaného tovaru.
 

Je možné už odoslanú objednávku stornovať?


Stornovať objednaný tovar alebo službu máte právo do 24 hodín od vzniku kúpnej zmluvy bezplatne.

 
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia