Ako ušetríš

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Ako ušetríš
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Black friday 2017

Štvrtok, 12. október 2017

Piatok 13. je za dverami, no my sa nezľakneme. My si v piatok 13-teho spravíme šťastný deň, ale to nie je všetko,  pokračujeme šťastným víkendom 14. - 15. 10. 2017. Ak máš rád hory, v zime či v lete, pridaj sa k nám! :) 

Aj tento rok ušetríš viac ako 20% s Adamsportom počas bláznivej Black Friday akcie.

V Adamsporte zbožňujeme šport a outdoorové aktivity, no zbožňujeme a vážime si aj vás, našich zákazníkov a priaznivcov.  Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať to najlepšie pre vaše zážitky a dobrodružstvá spojené s lezením, skialpinizmom, turistikou či ďalšími športovými aktivitami (aj) v  horách. 
Preto sme si aj tento rok pripravili pre všetkých našich športových nadšencov, fanúšikov adrenalínu a aktívnych ľudí jedinečnú akciu Black Friday.

Celý článok...
 

Black Friday v AdamSporte

Štvrtok, 13. október 2016

Aj tento rok sme pre teba spustili skvelú víkendovú akciu. Len počas týchto dní môžeš nákupom v Adam sporte ušetriť plno peňazí. Je to také jednoduché. Klikni si na tento článok a dozvieš sa viac...

Celý článok...
 

Buď v obraze, buď informovaný !

Štvrtok, 22. september 2016

Chceš byť vždy informovaný čo máme nové v našom eshope alebo kamennej predajni Adam sportu? Nahoď si odber nášho newsletteru, sleduj naše aktuality a získaj ďalšiu zľavu na tvoje nákupy. Nasledujúci článok Ti ukáže ako na to ;)

Celý článok...
 

Tip na darček

Štvrtok, 22. september 2016

Chcel by si niekoho z tvojej rodiny alebo priateľov potešiť či obdarovať? Nevieš čo presne by si mal danej osobe kúpiť? Po čom túži? V Adam sporte nie je nič nemožné :)

Celý článok...
 

Ako ušetriť nákupom cez e-shop alebo nesiahaj hlboko do vrecka!

Utorok, 20. september 2016

V predošlých článkoch sme ti ponúkli 5 základných dôvodov, prečo nakupovať u nás a ako si vybrať zo širokej ponuky produktov v Adam sporte. Dnes tu pre teba máme ďalší skvelý tip, ako môžeš ušetriť a nakúpiť výhodnejšie.

Celý článok...
 

Ako si správne vybrať zo širokej ponuky produktov? JEDNODUCHÉ – Adam sport otestoval za teba

Pondelok, 19. september 2016

Nedokážeš si vybrať zo širokej ponuky produktov? Nezúfaj. Adam sport myslí aj na takých ako si ty ...

Celý článok...
 

5 dôvodov prečo nakupovať v Adam Sporte

Nedeľa, 18. september 2016

Ahooj! Vítame ťa na našom novospustenom blogu Adam sportu. Nájdeš tu všetko potrebné, dozvieš sa, ako sa dá u nás ušetriť a získať všetky najnovšie informácie zo sveta outdooru. Nasledovný článok ti ponúkne dôvody, prečo máš nakupovať práve u nás.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia