Ako si vybrať turistickú výbavu a výstroj?

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Výstroj
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Ako vybrať hydrovak?

Piatok, 15. júl 2016

Kedykoľvek pripravený na pitie! Batohy s vodným rezervoárom (hydrovaky) umožňujú rýchle napustenie kvapaliny a jej následné priamočiare pitie  bez  nutnosti robenia dlhých páuz počas športovania . V nasledujúcom článku sa dozviete, čo je dôležité v používaní rôznych systémoch ako je napríklad CamelBak a tiež ako si správne vybrať hydrovak.

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia