ÚVOD > ZNAČKY > Dajama
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Dajama

Vydavateľstvo DAJAMA vzniklo v roku 1995 ako vydavateľstvo geografickej a turistickej literatúry a jeho cieľom bolo od začiatku propagovať krásy Slovenska a jeho regiónov. Jednotlivé publikácie postupne vychádzajú v mnohých inojazyčných mutáciách, lebo jedným z hlavných cieľov vydavateľstva je propagovať Slovensko v zahraničí a medzi zahraničnými návštevníkmi a hosťami.

Prvou edíciou z dielne vydavateľstva boli Regióny bez hraníc, v rámci ktorej vyšli knihy Slovensko-rakúske Pomoravie (1996, v slovenskom a nemeckom jazyku), Slovensko-poľské Tatry (1998, v slovenskom, anglickom, poľskom, maďarskom a nemeckom jazyku) a Slovensko-rakúsko-maďarské Podunajsko (2001, v slovenskom, anglickom, maďarskom a nemeckom jazyku). Hlavným cieľom tejto edície bolo poukázať na tesnú historickú a kultúrnu väzbu prihraničných území Slovenska s ich susedmi na druhej strane hranice a predstaviť ich ako turisticky zaujímavé regióny.
Doteraz vyšlo vo vydavateľstve 272 publikácií o Slovensku.

http://www.dajamabooks.sk/index.aspx

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Dajama

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
9,90 € 8,90 € Ušetríš 10 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
9,90 € 8,90 € Ušetríš 10 %
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia