Darčekové poukážky | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Darčekové poukážky
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Darčekové poukážky

Piatok, 15. júl 2016

Chystáš sa potešiť blízku osobu darčekom z nášho e-shopu, no nevieš ktorý darček máš vybrať? Máš obavy z prípadného sklamania pri výbere iného tovaru? Darčekové poukážky sú ideálnym riešením! Zostavili sme pre teba poukážky v rôznych hodnotách, aby sme ti výber ešte viac uľahčili.

 

Darčeková poukážka | AdamSport.eu Darčeková poukážka v hodnote 50€ | AdamSport.eu Darčeková poukážka v hodnote 75€ | AdamSport.eu Darčeková poukážka v hodnote 150€ | AdamSport.eu Darčeková poukážka v hodnote 150 € | AdamSport.eu

Objednať si ich možete priamo cez e-shop alebo telefonicky na čísle: +421 915 824 928, +421 917 225 882; prípadne mailom: adamsport@adamsport.eu

Platbu za darčekovú poukážku môžete uhradíte vopred, na číslo účtu: vo 0334781572/0900 SLSP,alebo Vám bude zaslaná Slovenskou poštou na dobierku.

Doručenie je zdarma, bez poštovného a balného. Može si ich obdarovaný uplatniť pri nákupe tovaru v našej predajni Adam Sport ul.Karola Salvu 9 v Ružomberku, alebo na e-shope www.adamsport.eu. Každá darčeková poukážka má originálny kód a je použiteľná len raz. Poukážka je platná 1 rok od uskutočnenia objednávky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia