Deň bez DPH

 
 
 
 
ÚVOD > Deň bez DPH
 
Pre objednávky tovaru skladom do 21.12. 2017 do 12:00 Garantujeme DORUČENIE DO VIANOC!
22.12.2017
 
 
Deň bez DPH 2017

 

Priatelia Vás zabavia,

My Vás potešíme nákupom bez DPH :-))

 

Využi výhodnú akciovú ponuku a počas víkendu 

1. - 2. Apríla 2017, kedy môžeš mať tvoju objednávku bez DPH! 

 -20% zľava na každú tvoju prijatú objednávku

Nemusíš sa báť, nerobíme si z teba srandu, ale rozhodli sme sa tento deň pre našich zákazníkov urobiť trošku ešte viac bláznivejší :-)

 

Deň bez DPH | AdamSport.eu

Čas konania akcie?

iba 1x do roka 1.4.2017 od 00:01 do 2.4. 2017 23:59

 

Ako si uplatníš zľavu?

Stačí splniť tieto podmienky:

 • prihlás sa na odber noviniek z našej stránky
 • do poznámky v nákupnom procese vlož heslo "deň bez DPH" a zľava 20% ti bude odčitaná MANUÁLNE ODPOČÍTANÁ pri spracovaní tvojej objednávky
 • akcia platí len na tovar SKLADOM! Na tovary s inou dobou dodania sa zľava nevzťahuje (zľava sa taktiež nevzťahuje produkty z týchto kategórii: stany, skialpinistické sety, výhodné sety, likvidácia)
 • platba je možná len na DOBIERKU, aby sme sa vyhli komplikáciám pri platbách vopred, kedy zákazníci zaplatili za tovar, pri ktorom zľava nebola ešte odpočítaná
 • v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať

Bez splnenia týchto podmienok ti zľava nebude odpočítaná!!! 

Po splnení týchto skutočne jednoduchých podmienok, ti v čase 1.4.2017 od 00:01 do 2.4. 2017 23:59, nebudeme účtovať DPH.

Tak využi túto jedinečnú prvo-aprílovú ponuku, ktorá sa koná iba 1x do roka!

 

Ako ti bude zľava odpočítaná?

Zľava ti nebude automaticky odpočítaná v nákupnom košíku, ale manuálne pri spracovaní objednávky! Príklad: pri objednávke v hodnote 100 € my ti odpočítavame ešte dalších 20% DPH - 100/1,2 = 83,33 €. Ceny zobrazené na e-shope alebo v objednávke sú pred upravenou cenou. Cenu následne ručne upravíme po prijatí objednávky. Vzorec na výpočet zľavy je nasledovný: výsledná celková hodnota objednávky vydelená koeficientom 1,2.

 

Na aký tovar sa táto akcia vzťahuje?

Zľava platí len na tovar SKLADOM. Na tovary s inou dobou dodania sa zľava nevzťahuje. Akcia taktiež neplatí na produkty z týchto kategórii: stany, skialpinistické sety, výhodné sety, likvidácia!

 

Ako za tovar zaplatíš?

Platba za tovar je možná iba na DOBIERKU a na PREDFAKTÚRU! A to z jednoduchého dôvodu - aby sme sa vyhli komplikáciám z minulých ročníkov pri platbách vopred, kedy zákazníci zaplatili za tovar, pri ktorom zľava nebola ešte odpočítaná a následne sme museli zľavu refundovať spätne zákazníkom. Týmto krokom ušetríme zbytočné starosti tebe aj nám :)

 

Kto prv príde, ten prv berie!

Ponuka skladových zásob tovaru na túto akciu je limitovaná. Objednávky budeme vybavovať a vyskladňovať chronologicky - t.j. podľa času, kedy si objednávku zrealizoval. Preto nečakaj na poslednú chvíľu a objednaj si svoj produkt s 20% zľavou ešte dnes! KTO PRV PRÍDE, TEN PRV BERIE -  Zľava odpočtu DPH platí len pre koncových zákazníkov na limitované množstvo kusov, ktoré máme skladom na predajni AdamSport Ružomberok. Po ich vypredaní ďalšie budú dostupné už za štandardnú cenu v neskoršom období.

 

Dôležité informácie!

 • V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Nezabudni však, že bez odberu noviniek a hesla "Deň bez DPH" v poznámke objednávky, automaticky strácaš nárok na odpočet DPH!
 • Zľavu 20% nie je možné kombinovať so žiadnymi ďalšími druhmi zliav poskytovanými v našom e-shope napr. zľavový kupón, zákaznícka zľava, darčeky k objednávke, koleso šťastia a pod.
 • Po prihlásení na odber noviniek ti príde mail s kupónom na 5% zľavu - táto zľava sa nedá nedá nakombinovať počas tejto akcie! Zľavový kupón môžeš jednoducho použiť na ďalší nákup ;)
 • Počas trvania akcie nebude možné využit online platby a internetbanikngu, z dôvodu spätnej refundácie zliav (čítaj vyššie sekciu "ako za tovar zaplatíš")
 • Akcia je časovo limitovaná a skladová dispozícia je len v obmedzenom množstve

 

Prečo sa prihlásiť k odberu našich noviniek?

 • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní prednostne o našich špeciálnych akciách, zľavách, súťažiach.
 • Nepremeškáš už žiadnu informáciu o aktuálnych trendoch a novinkách vo svete outdooru.
 • Zaradíme ťa do skupiny verných zákazníkov a VIP zákazníkov s cenovým zvýhodnením voči ostatným zákazníkom.
 • Získaš doživotnú 5% zľavu voči ostatným zákazníkom aj na zľavnený sortiment (štandardná zľava je minimálne 8% + získavaš dalších 5% zľavu verného zákazníka! )

***Predajca si vyhradzuje právo na zmenu ceny uvedenej v elektronickom objednávkovom systéme www.adamsport.eu, na základe ktorej zákazník predmet kúpy vybral.  V takomto pripade bude Predajca zákazníka bezodkladne informovať. Zákazník má vtedy právo odstúpiť od kúpnej zmluvy. 

 
 
Deň bez DPH 2016

Využite výhodnú akcovú ponuku a počas celého 1. Apríla 2016 môžete mať Vašu objednávku bez DPH!

Nebojte sa, nerobíme si z Vás srandu, ale rozhodli sme sa tento deň pre Vás urobiť trošku ešte viac bláznivejší :-)))

1. April je deň, keď v Adamsporte nakúpite outdoorové vybavenie bez DPH.

2. Nerobíme si z Vás srandu.

3. Ak si u nás objednáte tovar 1.4.2016 od 00:01 do 23:59, tak Vám nebudeme účtovať DPH.

4. Využite bláznivú prvo-aprílovú ponuku len u nás !

 

Ako funguje Bláznivý 1.apríl v Adamsporte ??

Príklad:  Len dnes máte možnosť nakúpiť v AdamSporte bez DPH s 20% zľavou na celý aj zľavnený tovar : napr. Pri objednávke v hodnote 100 € my Vám odpočítavame ešte dalších 20% DPH.

 100/1,2 = 83,33 €

Na všetky objednávky prijaté 1.apríla od 00:01 do 23:59 hod. Vám nebudeme účtovať DPH.

Ponuka platí na všetky prijaté objednávky dňa 1.4.2016 v čase  od 00:01 do 23:59. Ceny zobrazené na e-shope alebo v objednávke sú pred upravenou cenou. Cenu Vám ručne upravíme po prijatí objednávky. Vzorec na výpočet zľavy je nasledovný:  

Výsledná celková hodnota objednávky vydelená koeficientom 1,2

Akcia neplatí na produkty z týchto kategórii: Stany

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ponuka platí na všetky prijaté objednávky dňa 1.4.2016 v čase  od 00:01 do 23:59.

Upozornenie: Nepremeškajte už žiadnu akciu v AdamSporte ! Prihlás sa na odber aktualít, noviniek, informácií registráciou medzi našich verných zákazníkov. Nenechaj si už ujsť informácie o pripravovaných akciách, novinkách vo svete outdoor-u, všetko čo môžeš očakávať v našom base campe podľa aktuálneho sezońneho obdobia. Staň sa odoberateľom noviniek na našej stránke. Šetrite nákupom v outdoor shop AdamSport

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia