Deň bez DPH

 
 
 
 
ÚVOD > Deň bez DPH
 
Deň bez DPH 2017

 

Priatelia Vás zabavia,

My Vás potešíme nákupom bez DPH :-))

 

Využi výhodnú akciovú ponuku a počas víkendu 

1. - 2. Apríla 2017, kedy môžeš mať tvoju objednávku bez DPH! 

 -20% zľava na každú tvoju prijatú objednávku

Nemusíš sa báť, nerobíme si z teba srandu, ale rozhodli sme sa tento deň pre našich zákazníkov urobiť trošku ešte viac bláznivejší :-)

 

Deň bez DPH | AdamSport.eu

Čas konania akcie?

iba 1x do roka 1.4.2017 od 00:01 do 2.4. 2017 23:59

 

Ako si uplatníš zľavu?

Stačí splniť tieto podmienky:

 • prihlás sa na odber noviniek z našej stránky
 • do poznámky v nákupnom procese vlož heslo "deň bez DPH" a zľava 20% ti bude odčitaná MANUÁLNE ODPOČÍTANÁ pri spracovaní tvojej objednávky
 • akcia platí len na tovar SKLADOM! Na tovary s inou dobou dodania sa zľava nevzťahuje (zľava sa taktiež nevzťahuje produkty z týchto kategórii: stany, skialpinistické sety, výhodné sety, likvidácia)
 • platba je možná len na DOBIERKU, aby sme sa vyhli komplikáciám pri platbách vopred, kedy zákazníci zaplatili za tovar, pri ktorom zľava nebola ešte odpočítaná
 • v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať

Bez splnenia týchto podmienok ti zľava nebude odpočítaná!!! 

Po splnení týchto skutočne jednoduchých podmienok, ti v čase 1.4.2017 od 00:01 do 2.4. 2017 23:59, nebudeme účtovať DPH.

Tak využi túto jedinečnú prvo-aprílovú ponuku, ktorá sa koná iba 1x do roka!

 

Ako ti bude zľava odpočítaná?

Zľava ti nebude automaticky odpočítaná v nákupnom košíku, ale manuálne pri spracovaní objednávky! Príklad: pri objednávke v hodnote 100 € my ti odpočítavame ešte dalších 20% DPH - 100/1,2 = 83,33 €. Ceny zobrazené na e-shope alebo v objednávke sú pred upravenou cenou. Cenu následne ručne upravíme po prijatí objednávky. Vzorec na výpočet zľavy je nasledovný: výsledná celková hodnota objednávky vydelená koeficientom 1,2.

 

Na aký tovar sa táto akcia vzťahuje?

Zľava platí len na tovar SKLADOM. Na tovary s inou dobou dodania sa zľava nevzťahuje. Akcia taktiež neplatí na produkty z týchto kategórii: stany, skialpinistické sety, výhodné sety, likvidácia!

 

Ako za tovar zaplatíš?

Platba za tovar je možná iba na DOBIERKU a na PREDFAKTÚRU! A to z jednoduchého dôvodu - aby sme sa vyhli komplikáciám z minulých ročníkov pri platbách vopred, kedy zákazníci zaplatili za tovar, pri ktorom zľava nebola ešte odpočítaná a následne sme museli zľavu refundovať spätne zákazníkom. Týmto krokom ušetríme zbytočné starosti tebe aj nám :)

 

Kto prv príde, ten prv berie!

Ponuka skladových zásob tovaru na túto akciu je limitovaná. Objednávky budeme vybavovať a vyskladňovať chronologicky - t.j. podľa času, kedy si objednávku zrealizoval. Preto nečakaj na poslednú chvíľu a objednaj si svoj produkt s 20% zľavou ešte dnes! KTO PRV PRÍDE, TEN PRV BERIE -  Zľava odpočtu DPH platí len pre koncových zákazníkov na limitované množstvo kusov, ktoré máme skladom na predajni AdamSport Ružomberok. Po ich vypredaní ďalšie budú dostupné už za štandardnú cenu v neskoršom období.

 

Dôležité informácie!

 • V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Nezabudni však, že bez odberu noviniek a hesla "Deň bez DPH" v poznámke objednávky, automaticky strácaš nárok na odpočet DPH!
 • Zľavu 20% nie je možné kombinovať so žiadnymi ďalšími druhmi zliav poskytovanými v našom e-shope napr. zľavový kupón, zákaznícka zľava, darčeky k objednávke, koleso šťastia a pod.
 • Po prihlásení na odber noviniek ti príde mail s kupónom na 5% zľavu - táto zľava sa nedá nedá nakombinovať počas tejto akcie! Zľavový kupón môžeš jednoducho použiť na ďalší nákup ;)
 • Počas trvania akcie nebude možné využit online platby a internetbanikngu, z dôvodu spätnej refundácie zliav (čítaj vyššie sekciu "ako za tovar zaplatíš")
 • Akcia je časovo limitovaná a skladová dispozícia je len v obmedzenom množstve

 

Prečo sa prihlásiť k odberu našich noviniek?

 • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní prednostne o našich špeciálnych akciách, zľavách, súťažiach.
 • Nepremeškáš už žiadnu informáciu o aktuálnych trendoch a novinkách vo svete outdooru.
 • Zaradíme ťa do skupiny verných zákazníkov a VIP zákazníkov s cenovým zvýhodnením voči ostatným zákazníkom.
 • Získaš doživotnú 5% zľavu voči ostatným zákazníkom aj na zľavnený sortiment (štandardná zľava je minimálne 8% + získavaš dalších 5% zľavu verného zákazníka! )

***Predajca si vyhradzuje právo na zmenu ceny uvedenej v elektronickom objednávkovom systéme www.adamsport.eu, na základe ktorej zákazník predmet kúpy vybral.  V takomto pripade bude Predajca zákazníka bezodkladne informovať. Zákazník má vtedy právo odstúpiť od kúpnej zmluvy. 

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Deň bez DPH 2016

Využite výhodnú akcovú ponuku a počas celého 1. Apríla 2016 môžete mať Vašu objednávku bez DPH!

Nebojte sa, nerobíme si z Vás srandu, ale rozhodli sme sa tento deň pre Vás urobiť trošku ešte viac bláznivejší :-)))

1. April je deň, keď v Adamsporte nakúpite outdoorové vybavenie bez DPH.

2. Nerobíme si z Vás srandu.

3. Ak si u nás objednáte tovar 1.4.2016 od 00:01 do 23:59, tak Vám nebudeme účtovať DPH.

4. Využite bláznivú prvo-aprílovú ponuku len u nás !

 

Ako funguje Bláznivý 1.apríl v Adamsporte ??

Príklad:  Len dnes máte možnosť nakúpiť v AdamSporte bez DPH s 20% zľavou na celý aj zľavnený tovar : napr. Pri objednávke v hodnote 100 € my Vám odpočítavame ešte dalších 20% DPH.

 100/1,2 = 83,33 €

Na všetky objednávky prijaté 1.apríla od 00:01 do 23:59 hod. Vám nebudeme účtovať DPH.

Ponuka platí na všetky prijaté objednávky dňa 1.4.2016 v čase  od 00:01 do 23:59. Ceny zobrazené na e-shope alebo v objednávke sú pred upravenou cenou. Cenu Vám ručne upravíme po prijatí objednávky. Vzorec na výpočet zľavy je nasledovný:  

Výsledná celková hodnota objednávky vydelená koeficientom 1,2

Akcia neplatí na produkty z týchto kategórii: Stany

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ponuka platí na všetky prijaté objednávky dňa 1.4.2016 v čase  od 00:01 do 23:59.

Upozornenie: Nepremeškajte už žiadnu akciu v AdamSporte ! Prihlás sa na odber aktualít, noviniek, informácií registráciou medzi našich verných zákazníkov. Nenechaj si už ujsť informácie o pripravovaných akciách, novinkách vo svete outdoor-u, všetko čo môžeš očakávať v našom base campe podľa aktuálneho sezońneho obdobia. Staň sa odoberateľom noviniek na našej stránke. Šetrite nákupom v outdoor shop AdamSport

 
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia