Cenová hladina
Dĺžka lyže
Druh lyže
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 
Elan

Príbeh firmy Elan začal počas II. svetovej vojny, keď dvanásť remeselníkov a inžinierov vyrobilo pre partizánske oddielyniekoľko sto párov ľahkých a odolných drevených lyží. Oficiálne firmu Elan založil v roku 1945 Rudi Finžgar, vizionársky a smelýskokan na lyžiach, ktorý v roku 1941 skočil svetový rekord (95 metrov). Začiatok firmy bol viac ako sľubný a už po niekoľkýchrokoch exportovala firma Elan svoje produkty do USA a vyrábala 800 párov lyží ročne.

ELAN najinovatívnejšia značka lyžiarskeho vybavenia, inovácia je pre slovinskú firmu Elan kľúčovou stratégiou pri vývoji a výrobe lyží s jasným cieľom: ponúknuť všetkým športovcom dokonalé športové vybavenie, ktoré vždy určuje trendy v lyžovaní na celom svete.

 

V prípade, že si hľadáš produkt od tohto výrobcu, ktorý nemáme v našej ponuke, odporúčame ti prelistovať online katalog Elan Race Catalog 2017/2018, Elan Ski Catalog 2017/2018 a Elan 2016/2017, z ktorého ti v prípade tvojho záujmu vieme objednať práve tvoj vybratý tovar! 

Oficiálny web výrobcu nájdeš na adrese: https://www.elanskis.com/en/

 

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Vyberte si z ponuky

Skialp lyže Elan

Skialp lyže Elan (1)Elan

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
649,00 € 454,00 € Ušetríš 30 %
Ponuky
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia