ÚVOD > ŠPORT > Via Ferrata > Ferratoví sprievodcovia
 
NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
02.03.2020
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Najpredávanejšie
Freytag & Berndt Lezení na zajištěných cestách Freytag & Berndt Lezení na zajištěných cestách 6,90 € 6,70 € Ušetríš 3 %
 
 

Ferratoví sprievodcovia

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
33,00 € 31,30 € Ušetríš 5 %
Ponuky
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
6,90 € 6,70 € Ušetríš 3 %
Ponuky
 
 
Navštívili ste
 
 
Ferratoví sprievodcovia

Chystáš sa na ferratu do zahraničia? Si odhodlaný prejsť aj ťažšie zaistené cesty v Alpách či Dolomitoch? Ak sa chystáš na miesta, ktoré si ešte neprebádal alebo ich nepoznáš vrele ti odporúčame naštudovať si cenné rady, ktoré ti poskytnú knižní ferratoví sprievodcovia. Zvlášť v prípade extrémne náročných ferrát, ktoré sú veľmi ťažké, či už svojím prevýšením, nadmorskou výškou, obtiažnosťou ale aj celkovou dĺžkou je veľmi dôležité vedieť o nich čo najviac informácií - práve na toto je skvelý sprievodca Alpinverlag Extreme Klettersteige In Den Ostalpen. Každoročne sa rodina zaistených ciest rozrastá o nové a nové trasy, preto je veľmi dôležité akualizovať vydania, aby boli informácie čo napresnejšie.

Príprava a oboznámenie v podobe knižných sprievodcov je veľmi dôležtá, pretože ti poskytnú skvelé a presné informácie ako napr.:

- príjazdové miesto
- východzí bod
- priebeh trasy (parkovisko, výstup, zostup)
- obtiažnosť
- občerstvenie, ubytovanie, bivak

Ferratový sprievodca a atlas niesú len mapy a piktogramy - dočítaš sa v nich o zaujímavej histórii zaistených ciest, ale aj o technike lezenia a nechýba ani návod ako predchádzať nebezpečenstvu pri pohybe na horách. Ide o naozaj pútavé čítanie, ktoré ťa pripraví vrátiť sa domov bez zranenia. Vačšinu týchto sprievodcov zostavili veľmi skúsení členovia horolezeckých klubov, ktorí sú svojimi publikáciami známi ako vinikajúci znalci zaistených ciest. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia