NEZMEŠKAJ EXTRA ZĽAVU -20% NA OBLEČENIE A OBUV SKLADOM
30.11.2019
 
 

Camp Ball Nut - 2

Popis produktu

Malé veľmi odolné a ľahko použiteľné vklínence do tých najmenších škár. Hodia sa všade tam, kde iné istiace prostriedky zlyhávajú. Friend je moc veľký a naopak klasický vklínenec ťažko založitelný. Tento špeciálny tvar vklínenca bol vyrobený už v roku 1987 a hlavným strojcom bol John Middendorf. Tieto vklínence sa predávali pod obchodnou značkou Lowe Balls a stali sa tajnou zbraňou všetkých tradičných lezcov.

Vlastnosti:

  •      Najmenšie aktívne istenie na svete
  •      Vhodné do úzkych vlasových trhlín a špár
  •      Farebne odlíšené veľkosti

 

Rozsah (veľkosť špáry): 4,5 - 9 mm
Pevnosť: 8 kN
Hmotnosť: 40 g
Farba: modrá
Certifikácia: EN 12276

Parametre

Rozsah (veľkosť špáry): 4,5 - 9 mm
Pevnosť: 8 kN
Hmotnosť: 40 g
Farba: modrá
Certifikácia: EN 12276

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Camp
Vaša cena: 45,50 € Bežná cena: 50,60 € Ušetríš 10 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Camp Ball Nut - 2 Malé veľmi odolné a ľahko použiteľné vklínence do tých najmenších škár. Camp Ball Nut - 2 50,60 € 45,50 € Ušetríš 10 %
 
 
Friendy

Neodmysliteľnou súčasťou tvojich horolezeckých aktivít musia byť aj friendy alebo vklínence. O čo sa jedná?

Pomocou friendov si vytvoríš postupné istenie vytvorením istiaceho bodu, štandu alebo istiaceho stanovišťa. Toto istenie ťa nesklame vďaka veľmi efektnému a prepracovanému istiacemu mechanizmu.

Vklínence sa umiestňujú do škár v skale pomocou pôsobiacej záťaže na vyprofilovanú hlavicu. Vďaka tomu nám vytvárajú bezpečné istenie. Skoby sa zatĺkajú do dier a škár v skale a sú určené na pevné a tvrdé vytvorenie istiacich bodov.

Na našom eshope nájdeš friendy, skoby a vklínence preferovaných horolezeckých kvalitných značiek, medzi ktoré patrí Black Diamond, Rock Empire či Camp.

My ti odporúčame vklínenec Black Diamond Micro Stopper, ktorý sa ideálne hodí pre zaistenie v žule a pre všetkých, ktorí nechcú používať skoby.

Pokiaľ hľadáš iné doplnky, navštív TÚTO kategóriu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia