ÚVOD > ZNAČKY > Gipron
 
Cenová hladina
Druh palíc
Materiál palíc
Typ palíc
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Farba
 
 
Girpon

Gipron je rodinná firma v súčasnosti prevádzkujú členovia štvrtej generácie rodiny. Jeho tradičné aktivity boli vždy dizajn a výroba športového vybavenia. Giuseppe Pronzati, zakladateľ, začal pracovať so skupinou remeselníkov v Miláne v roku 1917, a pokračoval byť aktívny tam, stretnutie s rastúcim úspechom, až do druhej svetovej vojny. Prevádzkarne spoločnosti boli zničené počas ťažkých bombových útokov na Milána, ale niektoré kúsky strojového zariadenia a čiastočne spracované výrobky by mohli byť zachránené a presťahoval sa do prírody na severo-západne od mesta. Po vojne, a nie bez určité ťažkosti, sa spoločnosť vrátila k výrobe. Oživenie sa konala na okraji Vanzago, kde sa ešte stále nachádzajú priestory a obchody tejto spoločnosti. Historicky, Gipron produkoval kolieskové korčule, lyžiarske viazanie a lyžiarske palice, všetky nesúci Gipron ochrannú známku. Potom to začalo špecializovanie sa na navrhovanie a výrobu stožiarov špeciálne študovaných pre rôzne športové disciplíny. V posledných rokoch sa úspešne vyvinula rad ortopedických výrobkov a vstúpil do dohody o rozdelení niekoľkých športového oblečenia a vybavenia značiek Gipron teraz disponuje know-how, siahajúce až po mnoho desaťročí, a je vlastníkom patentov, ktoré tvoria jej výrobky veľmi konkurencieschopné na medzinárodnom trhu.

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Gipron

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
62,90 € 52,90 € Ušetríš 16 %
Ponuky
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
69,90 € 59,90 € Ušetríš 14 %
Ponuky
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia