ÚVOD > ŠPORT > Horolezectvo > Karabíny > Karabína Ocún Condor HMS Screw
 

Karabína Ocún Condor HMS Screw

Popis produktu

Veľká istiacia HMS karabína Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti pri istení. Je vybavená vnútornou západkou, ktorá bráni pretáčaniu karabíny v istiacim oku. Pomáha tak lepšie sa sústrediť na bezpečnosť pri istenie.

Ergonomické telo novej generácie je vykované pre pohodlný a istý úchop. "Rope friendly" tvarovanie profilu vrchnej časti karabíny je vyladené pre spoľahlivú prácu s lanom tak, aby nedochádzalo k jeho nadmernému opotrebeniu.

Variant Condor HMS Screw je vybavená klasickým šróbovacím zámkom typu keylock.

     -Vnútorná západka proti pretáčaniu karabíny v istiacim oku
     -Skrutkovacie zámok s KeyLock
     -"Rope friendly" profil proti opotrebovaniu lana
     -ergonomický tvar

 


    Pevnosť v pozdĺžnom smere: 27 kN
    Pevnosť v priečnom smere: 10 kN
    Pevnosť s otvoreným zámkom: 6 kN
    Svetlosť zámku: 22 mm
    Typ poistky: skrutkovacia
    Hmotnosť: 85g
    Norma: EN 12275, EN 362

Parametre

    Pevnosť v pozdĺžnom smere: 27 kN
    Pevnosť v priečnom smere: 10 kN
    Pevnosť s otvoreným zámkom: 6 kN
    Svetlosť zámku: 22 mm
    Typ poistky: skrutkovacia
    Hmotnosť: 85g
    Norma: EN 12275, EN 362

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Ocún
Vaša cena: 14,10 € Bežná cena: 16,00 € Ušetríš 12 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Karabína Ocún Condor HMS Screw Ergonomicky tvarovaná HMS karabína s vnútornou západkou a šróbovacím zámkom typu keylock Karabína Ocún Condor HMS Screw 16,00 € 14,10 € Ušetríš 12 %
Akcia
 
 
Karabíny

Karabína - súčasť starter packu správneho horolezca. Karabína je lezecká pomôcka, ktorá je súčasťou istiaceho reťazca. Je uzatvárateľná zámkom s pružinou alebo skrutkovou poistkou, ktorá slúži ako prvok na zaisťovací bod či sedák s lanom.

Pri istení či už na skale, v pracovnej oblasti alebo na Via Ferrate potrebuješ, aby si sa mohol na karabíny vždy spoľahnúť. Aj práve z tohto dôvodu ti ponúkame karabíny od špecialistov vo svojom odbore. Medzi tých patria: Petzl, Singing Rock, Skylotec, Ocún, Mammut, Black Diamond a iné. 

Všetky karabíne sú prehľadne rozdelené podľa toho, akým zámkom disponujú. U nás nájdeš šróbovacie, automatické, mailony či bez zámku.

Z našej ponuky ti odporúčame karabínu Singing Rock Hector, ktorá je vďaka vysokej pevnosti a veľkej svetlosti najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia