Outdoor recenzie

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > -ZÁKAZNÍCKE RECENZIE
 

 
 
Zákaznícke recenzie

Recezie v dnešnej dobe hrajú veľkú rolu pri nákupe tovaru a v prípade internetových obchodov to platí dvojnásobne. Ruku na srdce - koľkokrát si sa rozhodol zakúpiť si napr. obuv alebo nohavice na základe odporúčania kamaráta, známeho alebo internetovej recenzie? My ti ponúkame originálne názory a skúsenosti na viac ako 70 produktov, ktoré naši zákazníci zakúpili či už z e-shopu alebo na predajni. 

Dúfame, že aj ty sa na základe niektorej recenzie rozhodneš správne a nebudeš nákup u nás ľutovať!

 

 

 

PREČO SA PRIHLÁSIŤ K ODBERU NAŠICH NOVINIEK?

  • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní prednostne o našich špeciálnych akciách, zľavách, súťažiach.
  • Nepremeškáš už žiadnu informáciu o aktuálnych trendoch a novinkách vo svete outdooru.
  • Zaradíme ťa do skupiny verných zákazníkov a VIP zákazníkov s cenovým zvýhodnením voči ostatným zákazníkom.
  • Získaš doživotnú 5% zľavu voči ostatným zákazníkom aj na zľavnený sortiment (štandardná zľava je minimálne 8% + získavaš dalších 5% zľavu verného zákazníka! )
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Recenzia šortky Raidlight Cuissard Short Ultralight

Piatok, 4. august 2017

V šortkách RaidLight UltraLight už behám dlhé trate druhý rok. Posunuli ma ďalej v komforte pri behaní. Materiál umožňuje používať šortky na dlhej trati v podstate po celý deň. Spodná – kompresná vrstva výborne funguje pri potení v teplom počasí a príjemne hreje počas nočného behu.

 

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia