Cenová hladina
Dĺžka lyže
Druh lyže
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 
Najpredávanejšie
Skialpinistické lyže Fischer Alpattack 17/18 Skialpinistické lyže Fischer Alpattack 17/18 sú dokonalý spoločník pre celodenné túry a prechody alpských štítov. Majú optimálnu stabilitu a skvelý flex pri extrémne nízkej váhe Skialpinistické lyže Fischer Alpattack 17/18 799,00 € 399,00 € Ušetríš 50 %
Likvidácia
 
 

Race skialp lyže

5 5
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
919,00 € 735,00 € Ušetríš 20 %
Ponuky
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
919,00 € 735,00 € Ušetríš 20 %
Ponuky
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
799,00 € 399,00 € Ušetríš 50 %
Ponuky
 
 
Navštívili ste
 
 
Race skialp lyže

Čím ľahšie, tým rýchlejšie! Čím rýchlejšie, tým lepšie!

Chceš sa dostať na špičku svojich skialp schopností?! Byť stále lepší a rýchlejší? Trénuješ kdekoľvek a kedykoľvek? Svoju energiu koncentruješ viac na výstup než zostup?
Práve preto vieš, že rozhodujúcim faktorom je čo najnižšia váha tvojej skialp výstroje, do ktorej patria aj race skialp lyže.

Pretekári zrejme tvoria najmenej početnú skupinu skialpovej rodiny, no práve oni kladú najväčší dôraz na výkon. Ako napovedá názov "race - pretek", tieto skialp lyže sú určené pre skúsených výkonnostných skialpinistov, ktorí už nadobudli určité skúsenosti a chcú stále posúvať svoju vášeň o level vyššie. V race skialpinizme ide predovšetkým o rýchlosť, čo najrýchlejšie "vyšľapať" hore kopcom, s čím sa spája nárok na výstroj s maximálne redukovanou hmotnosťou.

Race skialp lyže sú široké 65 mm pod viazaním a ich dĺžka by mala byť medzi 151 - 161 cm. Váha jedne lyže sa pohybuje od 650 do 800 g.

To všetko samozrejme platí aj na race skialp viazanie, teda čím ľahšie, tým lepšie. Preto race viazania zväčša vážia do 130g. Z našich low tech/race viazanií od prvotriednych značiek ako si určite vyberieš.

Optimálnymi lyžiarkami pre rýchly výstup sú race skialp lyžiarky, ktoré ti poskytnú najvyššiu mieru flexibility, aby si na vrchol vyšiel tak ľahko a rýchlo, ako v odľahčených turistických topánkach. Pretekárske lyžiarky majú so zreteľom minimalizovania ich váhy nižší obsah izolačného materiálu, a tak ponúkajú váhu okolo 850 g. V našej ponuke nájdeš lyžiarky od výrobcov 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia