SÚŤAŽ

 
 
 
 
ÚVOD > SÚŤAŽ
 
Vyhrávaj s nami!

Vyhrávaj s nami minimálne každý týždeň vďaka našim súťažiam, ktoré sme pre teba pripravili. Odpovedz na pár jednoduchých otázok - ak si nevieš dať rady, použi náš e-shop, pretože kto hľadá, nájde :) Okrem našej mesačnej súťaže sa môžete zapojiť aj do ďalších, ktoré prebiehajú na našom Facebooku! Tak poď súťažiť a vyber si z našej ponuky:

 

 

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia