Recenzie na Čelovky

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Čelovky
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Čelovky

Čelové lampy Fenix

Štvrtok, 8. september 2016

Detailné videorecenzie z nášho youtube kanálu Adam Sport na čelovky Fenix. Sú vysoko výkonné, vodeodolné a využiteľné doslova za každých podmienok.

Celý článok...
 

Čelové lampy Black Diamond

Štvrtok, 8. september 2016

Pripravili sme pre teba videorecenzie s komentárom na čelovky značky Black Diamond. Ak zvažuješ kúpu čelovky práve tejto značky, naše recenzie ti kúpu veľmi uľahčia

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia