Ako si vybrať Skialp výbavu?

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Skialp
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Ako vybrať skialp lyže

Utorok, 24. január 2017

Výber skialpových lyží je veľmi dôležitá vec. Ak si však chceš skutočne užívať nadšenie zo stúpania do kopca a tiež tak aj zjazdy je potrebné aby si výberu lyží venoval istý čas. Nasledovný článok ti pomôže správne vybrať.

Celý článok...
 

Ako vybrať skialp lyžiarky

Nedeľa, 8. január 2017

Inovácie skialpinistických lyžiarok sa každým rokom posúvajú vpred. Tým sa aj výber vhodnej lyžiarky pre skialp stáva ťažším. Nevešaj však hlavu !!! Na to aby si si správne vybral kvalitné skialp lyžiarky ti pomôžeme v nasledujúcom článku.

Celý článok...
 

Ako vybrať skialp pásy

Utorok, 3. január 2017

Chceš začať so skialpinizmom, ale nevieš aké pásy na stúpanie budeš potrebovať? V nasledujúcom článku ti poradíme, na čo by si nemal pri výbere skialp pásov zabudnúť...

Celý článok...
 

Testovačka Kreuzpitze Attacco SCTT

Utorok, 3. január 2017

Náročnosť na výstroj u skialpinistov každým rokom narastá. Preto sme veľmi radi, že vám môžeme v Adam Sporte ponúknuť na výber z našich topových skialpinistických viazaní. Jedným z nich je aj viazko Kreuzpitze Attacco SCTT.

 

Celý článok...
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia