ÚVOD > ŠPORT > Horolezectvo > Karabíny > Ocún Hawk set 5+1
 

Ocún Hawk set 5+1

Popis produktu

Ocún Hawk je ľahká karabína vhodná najmä pre zaisťovanie ciest. Nízka hmotnosť ju predurčuje najmä do ciest športových. Obľúbené asymetrické telo a malý rozmer spoločne predstavujú výhodný kompromis medzi váhou a pevnosťou.

Variant Wire má vďaka drátovému zámku ešte nižšiu hmotnosť. Zámok je odolný voči zamŕzaniu a tiež zamedzuje samovoľnému pootvorenie.

Hmotnosť: 39g

Počet: 6ks

Pevnosť v pozdĺžnom smere: 24 kN

Pevnosť v priečnom smere: 8 kN

Pevnosť s otvorenou západkou: 8 kN

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Ocún
Vaša cena: 32,90 € Bežná cena: 35,00 € Ušetríš 6 %
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Ocún Hawk set 5+1 Ocún Hawk set 5+1 35,00 € 32,90 € Ušetríš 6 %
AKCIA
 
 
Karabíny

Karabína - súčasť starter packu správneho horolezca. Karabína je lezecká pomôcka, ktorá je súčasťou istiaceho reťazca. Je uzatvárateľná zámkom s pružinou alebo skrutkovou poistkou, ktorá slúži ako prvok na zaisťovací bod či sedák s lanom.

Pri istení či už na skale, v pracovnej oblasti alebo na Via Ferrate potrebuješ, aby si sa mohol na karabíny vždy spoľahnúť. Aj práve z tohto dôvodu ti ponúkame karabíny od špecialistov vo svojom odbore. Medzi tých patria: Petzl, Singing Rock, Skylotec, Ocún, Mammut, Black Diamond a iné. 

Všetky karabíne sú prehľadne rozdelené podľa toho, akým zámkom disponujú. U nás nájdeš šróbovacie, automatické, mailony či bez zámku.

Z našej ponuky ti odporúčame karabínu Singing Rock Hector, ktorá je vďaka vysokej pevnosti a veľkej svetlosti najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia