Recenzia Deuter Guide 35+

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na výstroj > Recenzia Deuter Guide 35+
 

Recenzia Deuter Guide 35+

Piatok, 28. apríl 2017
Recenzia Deuter Guide 35+

Hľadal som veľmi dlho ideálny stredne veľký batoh na turistiku a dal som si tu námahu ísť 180 km do predajne ADAM SPORT v Ružomberku. Tam som si vybral hneď 3 typy a nakoľko sa mi  všetky veľmi pozdávali, vznikol problém, pre ktorý z tých batohov sa rozhodnúť. Tento problém vyriešil veľmi ochotne šikovný predajca, ktorý mi hodnotne poradil a s odstupom času musím uznať, že dobre - s týmto batohom som veľmi spokojný.

Batoh je vhodný aj na 2-3 dňové túry, zmestí sa do neho veľmi veľa vecí. Jeho výraznou výhodou je, že má bočný zips a veci, ktoré potrebujete vybrať zo spodnej časti batohu, sa veľmi ľahko vyberú zboku a nie je treba najskôr vyberať veci zvrchu, aby ste sa dostali k veciam uložených v spodnej časti batohu...

 

Cez otvor zboku sa veľmi pohodlne dostanete k akémukoľvek miestu v batohu. Batoh má taktiež veľa úchytov a putiek , či už na lyže, cepín, lano...Má výškovo nastaviteľné veko, čím sa dá objem ešte zvýšiť cca o 8L. Batoh je kvalifikovaný ako skialpinistický, avšak je veľmi užitočný aj na bežnú vysokohorskú turistiku.

A to najdôležitejšie - tento turistický batoh má jednoznačne jeden z najlepších chrbtových systémov a veľmi dobre sedí na chrbáte aj na bedrách aj vďaka variabilnému nastaveniu popruhov. Batoh som bol "pokrstiť" a otestovať do Slov. raja, kde som niesol veci pre troch ľudí - čiže batoh bol plne naložený - ani som necítil, že mám niečo na sebe a keď som ho po cca 8 hodinách zložil z chrbáta, chrbát ani kríže neboleli, nebol som otlačený od popruhov- jednoducho spokojnosť. Ak zistím časom nejakú nevýhodu, určite napíšem. Zatiaľ hodnotím iba v tom dobrom.Toto je moja skúsenosť s turistickým batohom Deuter Guide 35+. Dobrú skúsenosť mám aj s obchodom ADAM SPORT, či už s predajňou alebo e-shopom. Je vidieť, že tí ľudia, ktorí pracujú v ADAM SPORTe sú na správnom mieste a robia to profesionálne a s ochotou poradiť a pomôcť zákaznikovi.

Som Vám veľmi povďačný, nakoľko mám od Vás viacero vecí, aj z eshopu.

Martin H. Koniarovce

 

Recenzovaný batoh nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/najdene-produkty/deuter%20guide%2035%2B/

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia